-פרסומת-

סאני מעוניינת בזיכיון ליבוא מכשירי נוקיה לישראל

לוגו נוקיה (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

חברת סאני תקשורת, היבואנית הרשמית של מוצרי סמסונג בישראל, הוציאה הודעה מיידית לבורסה בה היא מפרטת אודות הצעה שהגישה לשם רכישת נכסיה של חברת יורוקום תקשורת סלולרית בע”מ ויורוקום תקשורת דיגיטלית בע”מ עבור סכום שלא נחשף. ההצעה הוגשה לנאמנים של יורוקום, הנמצאת כיום בהקפאת הליכים.

ברשות חברת יורוקום נמצאים זיכיונות ליבוא, שיווק והפצה של מספר מותגי מובייל, בהם מותג נוקיה (Nokia), עבורה מפתחת כיום מכשירים חברת HMD Global הפינית, וכן מותגי החברות TCL, פנסוניק (Panasonic) ו-VTECH. זיכיונות אלו נמצאים אצל החברות הבנות של יורוקום תקשורת, הן יורוקום תקשורת סלולרית ויורוקום תקשורת דיגיטלית.

הצעת הרכש הנוכחית מדברת על שתי חברות אלו בלבד, ולא על יורוקום תקשורת כולה, המחזיקה בשרשור גם בבזק, חלל תקשורת (לוויני עמוס), ספקית הסלולר פלאפון (דרך בזק), חברת הטלוויזיה בלוויין yes (דרך בזק) ואתר וואלה (דרך וואלה! תקשורת שבבעלותה של בזק בינלאומי תחת חברת בזק).

מותג נוקיה זכה להתחדשות מאז תפיסת המושכות מצידה של HMD Global, כאשר מספר דגמי סמארטפונים כבר הוצגו בעולם ברמות מחירים שונות, וגם בישראל הושקו הדגמים השונים של החברה. בתערוכת המובייל MWC 2018 שנערכה לאחרונה בברצלונה הציגו נוקיה ו-HMD מספר דגמים חדשים של סמארטפונים, בהם ה-Nokia 8 Sirocco וה-Nokia 7 Plus.

מותג סמסונג הוא כיום בין המותגים המובילים במכירות בישראל, כך שלא ברור כיצד תתייחס סמסונג אלקטרוניקס לשילובם של מספר מותגים נוספים המתחרים במותג שלה במידה שהצעת הרכישה של סאני תקשורת אכן תתקבל בעתיד.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei Mate 20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות