דיווח: LG G7 עשוי להפוך לרשמי בחודש אפריל הקרוב

שלט LG צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

למעלה משנה חלפה מאז הכריזה חברת LG על הדור האחרון לסדרת מכשירי הדגל הפופולרית, G6. אף על פי שרבים ציפו כי ממשיכת דרכה תוצג בתערוכת MWC 2018 שהתרחשה לא מכבר (וחלק מן הדיווחים אף העריכו כי לפניה), החליטה היצרנית להמתין בסבלנות רבה עם ההשקה הנחשקת. כעת, דיווח חדש שמגיע ישירות ממולדת היצרנית בקוריאה מתיימר לחשוף את מועד ההכרזה המשוער של סדרת הדגל הבאה שלה, ה-LG G7.

על פי הפרטים שנחשפים בדיווח של מגזין ET News, היצרנית הקוריאנית מתכננת להציג את ה-G7, אם כך אכן יקרא, במהלך אירוע הכרזה שייערך כבר בחודש אפריל הקרוב. השקתו בחלק מן השווקים בעולם עשויה להתרחש כבר חודש לאחר מכן, בחודש מאי הקרוב. עוד נחשף במסגרת אותו דיווח כי מחיר ההשקה של המכשיר עשוי להיות גבוה יותר בעד לכ-100 דולר בהשוואה לדור הקודם.

LG G7, הדלפה (צילום: גיא לוי, Ynet)
LG G7, הדלפה (צילום: גיא לוי, Ynet)

על פי ההדלפה האחרונה בנושא, ה-G7 יציע פאנל תצוגה חדשני מסוג MLCD Plus בעל חריץ בולט במסך. צג זה יגיע עם יחס צפייה של 19.5:9. עוד נחשף באותה הדלפה כי מפרטו הטכני של המכשיר יציע: שבב Snapdragon 845, זיכרון RAM בסך 4 או 6 גיגה-בייט בשילוב זיכרון אחסון בנפח של 64 או 128 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה, סוללת 3,000mAh ומערך צילום ראשי בעל שני חיישנים ברזולוציית 16 מגה פיקסל.

בזמן שה-LG G7 צפוי להפוך לרשמי חודש הבא, מוסר מגזין ET News כי השקת סדרת הדגל LG V40/V35 תדחה במעט לחודש נובמבר הקרוב, זאת בהשוואה להכרזת ה-V30 באוגוסט של השנה שעברה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים