-פרסומת-

הודלף: אוסף משחקי מגה-דרייב ל-PS4 ולאקס בוקס נחשף בטעות

האתר Sega Nerds חשף בטעות את תוכניותיה של סגה לשחרר אוסף חדש של משחקי מגה-דרייב קלאסיים, SEGA Genesis Collection, שיגיע ב-29 במאי, 2018. באתר נחשפו גם עטיפות לדוגמה של מהדורות פיזיות. האוסף יכלול חמישים משחקי מגה-דרייב, כמו גם, כנראה, פוסטר דו-צדדי. לא נמסר אילו משחקים בדיוק יגיעו באוסף, אך אפשר לראות כמה דמויות מוכרות בחומרים שהודלפו.

סגה אישרה כי מדובר בהדלפה בשוגג. החומרים שנחשפו הינם לגיטימיים, אולם נחשפו טרם הזמן המתוכנן. “ההכרזה נחשפה קצת מוקדם מהצפוי. כשנהיה במקום שבו אנו מוכנים להכריז באופן רשמי על האוסף, עם תאריך השקה רשמי ושידור רשמי מאת סגה, נעשה זאת”‘ נמסר מנציג רשמי של סגה.

האוסף החדש נראה דומה מאוד ל-SEGA Mega Drive Classic Hub שכבר קיים ב-Steam. מדובר במעין חדר וירטואלי נוסטלגי, שיש בו כמה מדפים עם משחקי מגה-דרייב, וכמובן – הקונסולה עצמה מחוברת לטלוויזיה, במרכז החדר. ניתן לבחור את המשחקים ולהכניסם לקונסולה, ולהתחיל לשחק באופן המזכיר מאוד את החוויה האמיתית משנות ה-90. ה-Hub כולל אפשרויות כמו מודים, וניתן לקנות משחקי מגה-דרייב כתוספות להורדה, בדרך כלל במחירים מאוד נמוכים. סגה מכרה כבר מאות אלפי משחקים דרך ה-Hub.

אל החשיפה צורף גם סרטון יוטיוב, שמאז הוסר, אולם הסרטון עדיין זמין לצפיה (לעת עתה) בטוויטר:

לאחר הצלחתה של גרסת המחשב, כעת גם שחקני הקונסולות יוכלו להנות מהמשחקים הקלאסיים של סגה. האוסף יגיע לבעלי ה-PlayStation 4 וה-Xbox, אולם למרבה הצער, נעדרת גרסה ל-Switch, על אף שכביכול גרסה למכשיר הנייד של נינטנדו היתה יכולה להיות אידיאלית. יש לזכור כי נינטנדו מאוד מגבילה את מספר המשחקים שיוצאים ל-Switch, לכן ייתכן והדבר לא באשמתה של סגה.

מבדיקה מעמיקה של ה-Hub שערכתי לפני שנתיים כמעט, נראה כי מדובר בהחלט צעד בכיוון הנכון. האפשרויות החביבות לאמולציה של המשחקים היו מוצלחות, התמיכה באמצעי השליטה היתה טובה, והחדר עצמו היה בנוי באופן נוסטלגי ומעורר זכרונות. עם זאת, באותו זמן רציתי גם אפשרות לעיין בחומרים המפוזרים בחדר (כמו מגזינים של סגה) ולהאזין לפס-קול של המשחקים השונים. האם נקבל אפשרויות אלו ב-SEGA Genesis Collection?

מקורות
Sega Nerds
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
rafael@gadgety.co.il
בוגר תואר BS.c במדעי המחשב, אוהב לחקור, לבנות ולהבין טכנולוגיה. גיק מחשבים, כותב ומשחק מגיל צעיר. בזמנו הפנוי (הנדיר) נהנה ליצור, לטייל ולקדם יוזמות שונות בתחום הגיימינג בישראל. מפעיל את ערוץ היוטיוב "אולדסקול".
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות