הודלף: זהו ה-HTC U12 Plus – מכשיר הדגל הבא מבית היצרנית הטיוואנית

HTC U12 Plus (הדלפה) HTC U12 Plus (הדלפה)

לא מכבר הושק בישראל ה-HTC U11 Plus, מכשיר הדגל הנוכחי בפיתוחה של יצרנית הסמארטפונים הטיוואנית, אשר יישרה קו עם מגוון הפיצ’רים הפופולריים ביותר בסמארטפונים החדשים ביותר כיום: מסך רחב ביחס 18:9 ומבנה זכוכית יוקרתי. כעת, הדלפה חדשה מתיימרת לחשוף את תמונתו הראשונה של מכשיר הדגל הבא מבית HTC, שימשיך עם הקו אותו התחילו דגמי U11 ו-U11 Plus.

אם ציפינו כי סמארטפון הדגל הבא של HTC יקרא בשם U12, נראה כי לא כך יהיה – על פי ההדלפה החדשה, שמקורה בכתבתו של מדליף המובייל הפופולרי אוון בלאס, סמארטפון הדגל יקבל לחזקתו את השם HTC U12 Plus. בשלב זה לא ברור האם החברה מתכננת להשיק דגם נוסף בשם U12.

מלבד שמו הצפוי של המכשיר, מציג בלאס את תמונותו של ה-U12 פלוס. על פי זו, ניתן לראות כי המכשיר יציע מבנה סנדוויץ’ זכוכית מוכר, כאשר הן בחלקו האחורי והן בחלקו הקדמי נמצא מערכי צילום כפולים המכילים 2 חיישנים כל אחד. בזירת צילום הסלפי יהיו אלו שתי מצלמות 8 מגה פיקסל, בעוד בזירת הצילום הראשי ישולבו מצלמות ברזולוציית 16 ו-12 מגה פיקסל.

מתחת למכסה המנוע ישלב ה-HTC U12 Plus מפרט עוצמתי הכולל את מערכת השבבים Snapdragon 845, זיכרון אחסון בסך 64 או 128 גיגה-בייט, זיכרון RAM בנפח של 6 גיגה-בייט וכן סוללה בעלת קיבולת 3,420mAh. פאנל התצוגה שישולב בקידמת המכשיר יגיע בגודל 6 אינץ’, עם שוליים דקיקים למדי וכן יציע יחס צפייה של 18:9.

מלבד ה-HTC U12 Plus, מתכננת היצרנית להציג שני מכשירים נוספים בעלי מסך רחב ביחס 18:9 שיקבלו את הדגם HTC Desire 12 ו-Desire 12 Plus. שני אלו יפנו לשוק הבינוני/נמוך. מועד הכרזתם של הדגמים השונים אינו ידוע בשלב הנוכחי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים