מארוול חושפת טריילר חדש לסרט “הנוקמים: מלחמת האינסוף”

ת’אנוס מתוך “הנוקמים: מלחמת האינסוף” (תמונה באדיבות פורום פילם)

הסרט הבא בסדרת הנוקמים יגיע לבתי הקולנוע ברחבי העולם לקראת סוף חודש אפריל ובישראל נזכה לראותו יום לפני כולם, כשזה יגיע אלינו ב-26 באפריל. כעת, משחררת חברת מארוול טריילר מלא ורשמי נוסף לסרט “הנוקמים: מלחמת האינסוף” (Avengers: Infinity War), שיהיה הראשון מבין שני החלקים האחרונים בסדרת הסרטים שהחלה עוד ב-2008 עם איירון-מן.

הטריילר החדש מתמקד בדמותו של נבל הסרט, ת’אנוס, שהופיע בקצרה גם בטריילר הקודם. כעת הוא זוכה להתייחסות גדולה יותר מצידם של הנוקמים, תחילה בהסבר שמספקת ביתו (המאומצת) גאמורה, אותה מגלמת בסרטי מארוול זואי סלדנה (Zoey Saldana), לטוני סטארק \ איירן-מן, אותו מגלם רוברט דאוני ג’וניור (Robert Downey Jr). ת’אנוס עצמו מופיע הפעם מספר פעמים בטריילר וממשיך להפגין ביטחון עצמי גבוה במיוחד.

צד מעניין נוסף שזוכה להתייחסות בטריילר הוא המפגש בין הדמויות מהסרטים השונים של מארוול. אנו זוכים לראות מפגש בין איירון וספיידר-מן (טום הולנד) ובין פיטר קוויל \ סטאר לורד, אותו מגלם בסרט כריס פראט (Chris Pratt) ומפגש נוסף בין פיטר פארקר וד”ר סטריינג’, אותו מגלם בסדט בנדיקט קמברבאץ’ (Benedict Cumberbatch).

את דמותו של ת’אנוס מגלם ג’וש ברולין (Josh Brolin) מסיקאריו ולצידו נזכה לראות רבים מהגיבורים שהופיעו בסרטי מארוול השונים ב-10 השנים האחרונות. כריס אוונס (Chris Evens) יחזור לסרט זה כקפטן אמריקה והוא מופיע בטריילר הנוכחי בפוזה מרשימה למדי, ולצידו יחזרו גם האלמנה השחורה (סקארלט ג’והנסון), הענק הירוק (מארק רופאלו), לוקי (טום הידלסטון), ת’ור (כריס המסוורת’), וונדה מקסימוף (אליזבת’ אולסן), הפנתר השחור (צ’דוויק בוסמן) ועוד רבים אחרים.

צפו גם בטריילר הקודם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים