טריילר ראשון ומלא אקשן לסרט הנוקמים: מלחמת האינסוף

מתוך טריילר לסרט “הנוקמים: מלחמת האינסוף” (באדיבות פורום פילם)

הבאזז סביב הסרט השלישי בסדרת “הנוקמים” (The Avengers) התחיל לטפס בשבוע האחרון, ולא במקרה: תחילה שוחררו תמונות של השחקנים שישתפו בסרט, לבושות כמו הדמויות שלהם, לאחר מכן שוחרר גם פוסטר חדש, ואתמול יצא אף טיזר, שהודיע שנראה היום את הטריילר הראשון. הטיזר לטריילר היה שונה לחלוטין מהרגיל – לא מדובר היה בפריים בודד מהסרט, הפעם, אלא בסדרה של קטעי מעריצים, שמגיבים לטריילרים של סרטים קודמים ביקום הקולנועי של מארוול (Marvel).

כעת שוחרר סוף סוף הטריילר המצופה לסרט “הנוקמים: מלחמת האינסוף” (Infinity War), והוא מלא באקשן ודמויות מהסרטים שקדמו לו. בין הגיבורים ניתן לראות את הנוקמים המקוריים – איירון מן, ת’ור, הענק הירוק, הוקאיי, אלמנה שחורה וקפטן אמריקה, שנראה מרופט מהרגיל ועדיין לא אוחז במגן שלו, אותו הוא מסר חזרה לטוני סטארק בסוף “מלחמת האזרחים“.

מלבדם מופיע ספיידרמן בחליפה המתכתית החדשה והנוצצת שלו, עם חוש-עכביש חד מתמיד, סקארלט וויץ’ וויז’ן, שהצטרפו בסרט “הנוקמים” השני, ועוד מגוון גיבורים ראשיים ומשניים. בסוף הטריילר מופיעים לרגע גם שומרי הגלקסיה כולם. כל מי שכבר ידענו שמופיע בסרט, מופיע בטריילר.

החשיפה הבולטת ביותר היא של ת’אנוס (Thanos), הנבל אליו היקום הקולנועי בונה עוד מאז סצנת הסטינגר שבסוף סרט “הנוקמים” הראשון. ת’אנוס עוטה את כפפת האינסוף, ובטריילר אנחנו רואים שכבר יש לו שתי אבנים, ועוד אבן שהוא מנסה להשיג מויז’ן, האבן הצהובה במצח שלו, בזכותה הוא מתקיים.

את ת’אנוס משחק ג’וש ברולין (Josh Brolin), שאת פניו אמנם קשה לזהות, אבל קולו מהדהד לאורך כל הטריילר. ראינו אותו בפרופיל, וראינו אותו יושב על הכס שלו, אבל כאן לראשונה אנחנו רואים אותו בתנועה מלאה, בצורה שבה נראה אותו בסרט, קרוב לודאי.

“הנוקמים: מלחמת האינסוף” יעלה למסכים בישראל ב-26 לאפריל, חודשיים בלבד אחרי עליית “הפנתר השחור“. השנה תתחיל כשהיא רוויה בסרטי מארוול.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים