סמסונג עובדת על צמד מכשירי שוק ביניים בשם Galaxy A6 ו-Galaxy A6 Plus

שלט לוגו סמסונג בתערוכת IFA 2017 בברלין צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

במהלך השנים האחרונות תחזקה סמסונג מספר סדרות מכשירים הפונות לשוק הביניים, בראשן ראינו את סדרות גלקסי A5 וגלקסי A7, שפותחו עם שמות הדגם SM-A5XX ו-SM-A7XX. אלא שהשנה שינתה היצרנית את אסטרטגיית המיתוג שלה, כאשר הציגה את דגמי Galaxy A8 2018 ו-Galaxy A8 Plus 2018, כממשיכי דרכם של דגמי ה-A5 ו-A7.

כעת, דרך מבחן הביצועים הפופולרי GeekBench, מתגלה כי היצרנית עובדת על צמד סמארטפונים נוספים לסדרת שוק הביניים שעשויים לזכות גם הם במיתוג חדש לחלוטין בסדרה – Galaxy A6 2018 ו-Galaxy A6 Plus 2018. 

על פי מבחני הביצועים ניתן לראות כי שמות הדגם של שני המכשירים הם SMA600 ו-SMA605. מדובר בפעם הראשונה בה מבצעת החברה שימוש בשמות דגם מסדרה זו, מה שמעיד על כך שאלו יגיעו כחלק מסדרה חדשה שתכונה בשם Galaxy A6 ואליה יצורף המספר המייצג את שנת 2018 על מנת ליישר קו עם סדרת גלקסי A. להערכתנו, עשויים דגמים אלו להגיע כדור ההמשך לדגמי גלקסי A3, שהיוו לדגמי הכניסה בסדרה הפופולרית. כך, יהיו כל דגמי גלקסי A שהושקו השנה בעלי מיתוג חדש העומד בקו אחד.

מתחת למכסה המנוע של צמד המכשירים, חושף מבחן הביצועים שביצעו השניים, נמצא את מערכות השבבים Exynos 7870 ו-Snapdragon 625 בשילוב עם 3 או 4 גיגה-בייט RAM, זאת עבור הגלקסי A6 2018 וגלקסי A6 פלוס 2018, בהתאמה. שני המכשירים ירוצו על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו. נכון לרגעים אלו לא ברור מתי ואם בכלל תכריז סמסונג על סדרת Galaxy A6 2018.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים