דיווח: HTC U12 Plus יהיה מכשיר הדגל היחיד למותג HTC ב-2018

HTC U11 Plus HTC U11 Plus

במהלך החודשים האחרונים החלו לצוץ ברשת דיווחים, שמועות והדלפות חדשות המתייחסים למכשיר הדגל הבא מבית ייצורה ופיתוחה של חברת HTC הטיוואנית. אף על פי שהייתה ציפייה כי זה יקרא בשם HTC U12, העידה הדלפה של אוון בלאס, אחד ממדליפי הטכנולוגיה הבולטים והפופולריים ביותר בעולם כיום, כי המכשיר יקבל לחזקתו את שם המותג HTC U12 Plus. כעת, במסגרת דיווח חדש שמוצא דרכו אל הרשת בסוף השבוע האחרון, נחשף כי סמארטפון זה יהיה למכשיר הדגל היחיד לשנת 2018 מבית המותג הטיוואני המוכר.

על פי פרטי הדיווח ובניגוד לשנה שעברה, HTC לא תשיק במהלך השנה הקלנדרית הנוכחית שתי וריאציות למכשיר הדגל שלה – דגם סטנדרטי ודגם פלוס (בדומה לדגמי HTC U11 ו-U11 Plus שהוצגו ב-2017), אלא גרסה יחידה שתכונה בשם HTC U12 Plus. עבור שוק הביניים מתכננת היצרנית גרסה צנועה יותר לסמארטפון הדגל שתקבל את שם המותג HTC U12 Life.

על פי הערכות ודיווחים קודמים, ה-U12 פלוס מבית HTC יגיע עם צג Super LCD בגודל 6 אינץ’ וברזולוציית Quad HD Plus, כאשר הן בחלקו הקדמי והן בחלקו האחורי נמצא מערכי צילום כפולים. אלו יכילו, עבור מצלמת הסלפי, שני חיישני 8 מגה פיקסל, ואילו בזירת הצילום הראשי נמצא חיישנים ברזולוציית 16 ו-12 מגה פיקסל.

מתחת למכסה המנוע ישולב שבב העיבוד Snapdragon 845 יחד עם 6GB RAM, זיכרון אחסון בנפח של 64 או 128 גיגה-בייט וסוללה בקיבולת 3,420mAh. קווי העיצוב של המכשיר מוכרים לנו מדורות מכשירי הדגל האחרונים של HTC, וכוללים מבנה סנדוויץ’ זכוכית שבמרכזו מסגרת אלומיניום.

HTC U12 Plus (הדלפה)
HTC U12 Plus (הדלפה)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים