מערכת ההפעלה iOS 11

מערכת ההפעלה iOS 11

עדכון iOS 11.3 זמין כעת להורדה עם אפשרות לביטול הגבלת ביצועי המעבד באייפון

| יום שישי, 30 במרץ 2018, 12:30 | מערכות הפעלה
תגיות: Apple, iOS, iOS 11.3, אפל

אפל החלה לשלוח עדכון חדש למערכת ההפעלה של האייפון, האייפד והאייפוד טאצ’ לגרסה iOS 11.3, זאת כמספר חודשים לאחר שפתחה בבדיקות הבטא לגרסה העדכנית. הגרסה החדשה מוסיפה תיקוני באגים רבים ועדכוני אבטחה במכשירים ומספקת התייחסות ראשונה לאפשרות האטת ביצועי המעבד בדגמים שונים.

עוד בשנה שעברה חשפה אפל באופן רשמי כי פעלה להאטת מהירות השעון במעבדים של מספר דגמי טלפונים על מנת להימנע ממקרים בהם מכשירים ישנים בעלי סוללות ישנות שאינן מסוגלות לעמוד בעומס יכבו עצמם באופן פתאומי. באפל ציינו כי ההאטה לא מתבצעת באופן שוטף, אלא רק כאשר מזוהה מצב שעשוי להביא לכיבוי המכשיר בגלל עומס על הסוללה. תרעומת שהגיעה מצד ציבור משתמשי האייפון הובילה את החברה לספק התנצלות רשמית ולהבטיח כי תוסיף אפשרות לביטול ההאטה האוטומטית של מהירות השעון במעבדי האייפון, אפשרות שמגיעה זה עתה לגרסה iOS 11.3.

דרך הגדרה חדשה העונה לשם Battery Health (בריאות סוללה) אשר נמצאת באפליקציית ההגדרות במכשיריה של אפל, ניתן למצוא מידע נוסף אודות תקינות הסוללה וכן אפשרות לביטול מצב האטת המשאבים. האפשרות החדשה תהיה זמינה למכשירים החל מהאייפון 6, אם כי זו אינה תקפה בשלב זה עבור הדגמים החדשים ביותר של החברה (אייפון 8, אייפון 8 פלוס ואייפון X).

מסך הגדרות סוללת האייפון

מסך הגדרות סוללת האייפון

פונקציית אבטחה חדשה שמוסיפה אפל בגרסה החדשה של מערכת ההפעלה תאפשר להבדיל בין בקשות למידע פרטי, כמו הסיסמה לחשבון המשתמש Apple ID, כך שהמשתמשים יוכלו לדעת בקלות כי מדובר בבקשה לגיטימית ולא בניסיון דיוג (Phishing) של הסיסמאות. עד כה, חלון בקשת האישור או הזנת הסיסמה היה אחיד בין בקשות שהגיעו מאפליקציות שונות וכעת מבדילה אפל בין בקשות שתבצע החברה למידע אישי זה ובין בקשות המגיעות מאפליקציות צד שלישי.

עדכונים נוספים כוללים מספר אנימוג’י (Animoji) חדשים עבור בעלי ה-iPhone X, צפייה בקליפים חדשים דרך אפל מיוזיק ללא פרסומות, הרחבת הגישה למפתחי אפליקציות בתחום המציאות הרבודה (AR), כך שאלו יוכלו לספק התייחסות גם למשטחים אנכיים כמו קירות או דלתות ואפשרויות חדשות נוספות.

לרשימת העדכונים המלאה לגרסה iOS 11.3 – לחצו כאן

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות