קריסטן ריטר מתוך "ג'סיקה ג'ונס, עונה 2"

קריסטן ריטר מתוך "ג'סיקה ג'ונס, עונה 2" (צילום: David Giesbrecht, תמונה באדיבות נטפליקס)

ג'סיקה ג'ונס מחודשת לעונה שלישית

לפי הכרזה של חברת המדיה נטפליקס (Netflix), עוד לא סיימנו עם בלשית-העל המסרבת להקרא גיבורה, ג'יסקה ג'ונס (Jessica Jones). נטפליקס הודיעה שהיא תפיק יחד עם מארוול (Marvel) עונה שלישית לסדרה הקרויה על שם הגיבורה, אך מלבד זה לא נחשפו עוד פרטים על העונה – אפילו לא שנת יציאה משוערת.

ידוע בינתיים רק שהדמויות המרכזיות ישארו בסדרה, כמצופה – רייצ'ל טיילור (Rachel Taylor) בתפקיד טריש ווקר, כוכבנית העבר, אושיית הרדיו ואחותה המאמצת של ג'סיקה; קארי-אן מוס (Carrie-Anne Moss) מ"המטריקס" בתפקיד עורכת הדין האימתנית ג'רי הוגארת'; אקה דארוויל (Eka Darville) בתפקיד הנרקומן-לשעבר-שהפך-בלש מלקולם, וכמובן קריסטן ריטר (Krysten Ritter) בתפקיד ג'סיקה עצמה.

כמו כן, מפיקי הסדרה ימשיכו להיות ג'ף לואב (Jeph Loeb), שאחראי על כל סדרות הטלויזיה של מארוול, ג'ים צ'ורי (Jim Chory), שמפיק גם הוא חלק ניכר מסדרות מארוול השונות, ויוצרת הסדרה מליסה רוזנברג (Melissa Rosenberg).

אפשר להניח שהסדרה תמשיך בנקודה שבה העונה השנייה הסתיימה – אמנם העלילה המרכזית של העונה נסגרה, אך הדמויות עברו תהליכים משמעותיים בסופה, ששמים אותן במקומות חדשים ומסקרנים בעונה הבואה. בולטים במיוחד מלקולם וטריש.

קראו את הביקורת שלנו לעונה השנייה של ג'סיקה ג'ונס כאן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות