אנדרואיד אוראו (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

אתר טורקי מבית סמסונג חושף את תאריכי ההפצה של אנדרואיד 8 אוראו לחלק ממכשירי החברה

כאשר חברות מתחרות שונות פותחות בתחרות האצה לגבי מהירות הגעה העדכונים למכשיריהן, סמסונג ממשיכה לשכוח מאחור את מכשירי הדגל ה"ישנים" שלה משנת 2016 הנמצאים בסדרת ה-S7. פלאשבק קצרצר לאחור יציג לנו את העובדה כי זוג מכשירי ה-S7 וה-S7 Edge עדיין לא קיבלו את העדכון המיוחל לאנדרואיד 8.0 אוראו. זאת לצד סדרת ה-A אשר הוכרזה בשנת 2017.

על פי האתר הטורקי אשר פרסם את הנתונים ודואג לספק מידע לגבי זמני הגעת עדכונים למשתמשי סמסונג בטורקיה, מכשיר הדגל Galaxy S7 יקבל את העדכון לאנדרואיד 8 אוראו ב-18 במאי יחד עם דגם ה-S7 Edge. נתון זה מהווה קפיצה משמעותית מהדיווח הקודם של האתר אשר גרס כי זוג המכשירים יקבלו את העדכון כבר ב-13 באפריל.

עם זאת, הוסיף האתר לציין כי מכשירי ה-Galaxy A3, Galaxy A5 וה-Galaxy A7 בסדרת 2017, יקבלו את העדכון המיוחל ב-1 ביוני. את גרסת האנדרואיד אשר רצה על מכשירי סדרת ה-Galaxy A 2017 וה-S7, היא אנדרואיד 7 נוגט, מריצים כעת כ-23 אחוזים תחת גרסה 7.0 יחד עם 7.8 אחוזים בגרסה 7.1.

מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו תגיע למשתמשי החברה אשר נמצאים בטורקיה בתאריכים המוזכרים בעוד שברגעים אלו מתפעלת המערכת הנ"ל 4.1 אחוזים מכלל מכשירי האנדרואיד. זאת לצד הנתון כי 0.5 אחוזים מהמשתמשים בחרו לעדכן את מכשריהם לגרסה האחרונה מבית גוגל, היא אנדרואיד 8.1 אוראו.

מקורות
guncelmiyiz
Google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות