טום הארדי כ"ונום" (תמונה: Sony)

טום הארדי כ"ונום" (תמונה: Sony)

סוני חושפת טריילר מלא ראשון לסרט "ונום" בכיכובו של טום הארדי

חברת סוני חשפה היום (ג') טריילר מלא ראשון לסרט "ונום" (Venom), הסרט שילווה את נבל-העל מעולמות הקומיקס של ספיידר-מן שיגיע לבתי הקולנוע החל מאוקטובר 2018. הטריילר החדש ממשיך מהמקום בו הפסיק הטיזר שפירסמה החברה בחודש פברואר ומציג את התפתחות הישות החייזרית בתוך גופו של אדי ברוק, בגילומו של טום הארדי (Tom Hardy), ואת השלבים בהפיכתו ל"ונום".

אדי ברוק מוצג בטריילר כעיתונאי אשר מנסה לחקור ניסוי חדש שעורך קרלטון דרייק, אותו מגלם ריז אחמד (Riz Ahmed), המוביל את ארגון Life Foundation, ניסוי המתבצע בחייזרים שהתרסקו לכדור הארץ. בטריילר מוצגת אחת מעובדות הארגון (ג'ני סלייט) אשר חוששת ממה שעשויים לגרום הניסויים המשלבים בין הסימביוטים החייזריים ובין בני אדם ומוצאת את ברוק על מנת שיעזור לה לחקור ואולי לעצור ניסויים אלו.

תוך שהוא מנסה לחקור בנושא, נחשף ברוק לאחד מהניסיונות של הארגון לשלב בין אישה ובין הסימביוטים ומותקף על ידה. כתוצאה מכך, מודבק ברוק בסימביוטים שמתחילים ללוות אותו ואף להשמיע את קולם בראשו ואט אט משתלטים על גופו. ברוק, שאינו יודע מה כוונותיהם של הסימביוטים מנסה להגיע עימם להסכמה, אך מהר מאוד אלו משתלטים על גופו לחלוטין והופכים אותו ל"ונום".

מלבד טום הארדי, ג'ני סלייט וריז אחמד יככבו בסרט מישל וויליאמס (Michelle Williams) ו-וודי הארלסון (Woody Harrelson). ישנן שמועות שטום הולנד (Tom Holland), הספיידרמן הנוכחי, יופיע גם הוא בסרט בתפקיד קטן, אבל לדברי מארוול (Marvel) “ונום” לא יהיה חלק מהיקום הקולנועי, ואם תהייה הופעה של הולנד היא תהייה בגדר קריצה למעריצים. לאחרונה התייחס הולנד לנושא החליפה השחורה של ספיידר-מן, זו שהופיעה בסרט ספיידר-מן 3 עת השתלט הסימביוט על גופו של פיטר פארקר. לפי הולנד, בדיסני עדיין לא החלו לדון באפשרות כי תוצג החליפה השחורה בקרוב, אך הוא הוסיף כי "אולי בעתיד" הדבר יקרה.

“ונום” צפוי לעלות למסכי בתי הקולנוע בארה"ב ב-5 לאוקטובר ובישראל ב-4 באוקטובר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות