מעצרים וקנסות בסך 5 מיליון דולר למפתחי צ'יטים של PUBG

| יום שני, 30 באפריל 2018, 19:36 | משחקים

חמישה-עשר חשודים בפיתוח ומכירת תוכנות לרמאים ב-PUBG נעצרו, ונקנסו בסכום העולה על חמישה מיליון דולרים. כך נמסר ממפתחת המשחק, Bluehole, בפוסט שהעלתה בלוחות Steam. במקרים מסוימים, כך התגלה, התוכנות שנמכרו לצורך רמאות במשחק הכילו גם פרצות שהשתלטו לרוכשים על המחשב. בנוסף למעצרים, מפתחי התוכנות הזדוניות נקנסו בסך של 5.1 מיליון דולרים.

מדובר על מצב בו כמה מפתחים (או האקרים) מייצרים תוכנות מיוחדות, שמטרתן להשפיע על המשחק ולספק לגיימר הרמאי יתרון לא הוגן. למשל, תוכנות כאלה יכולות לשנות את ערכי המשחק כמו מד-החיים של השחקן, לעזור לשחקנים לכוון ולפגוע במקרים שבהם היו מפספסים, וכן הלאה.

במקרה זה, התוכנות הללו גם הכילו וירוס בשם Huigezi Trojan horse, שמאפשר להאקרים לחדור ולהשתלט על המשתמשים שרכשו את התוכנה במטרה לרמות במשחק. התוכנה אפשרה לסרוק את המידע של המשתמשים ולשדר מידע אישי אל הפורצים בניגוד לחוק.

בפרסום המקורי נכתב:

15 חשודים כבדים כמו “OMG”, “FL”, “火狐”, “须弥” ו-“炎黄” נעצרו בעוון פיתוח כלי פריצה, ניהול אתרי מסחר לכלי הפריצה, וביצוע עסקאות. נכון לרגע זה, החשודים נקנסו בסכום של 30 מיליון יואן סיני (5.1 מליון דולרים). חשודים אחרים הקשורים למקרה עדיין נחקרים.

השמועות המוכרות על תוכנות צ'יטים שגונבות את המידע של המשתמשים התבררו כנכונות. שימוש בתוכנות פושעות לא רק מפריע לאחרים, אלא גם יכול להוביל לכך שתמסור את המידע האישי שלך לפורצים. נמשיך להדק את הלולאה סביב צווארם של פורצים ורמאים, עד שהשחקנים שלנו יהיו חופשיים להילחם בתנאים הוגנים.

הפופולאריות הרבה של המשחק הובילה גם בעבר לפיתוח תוכנות זדוניות הקשורות ל-PUBG. בתחילת החודש הופצה נוזקה אשר הצפינה את קבצי המשתמשים, והפצירה בהם לשחק PUBG במשך שעה על מנת לשחרר את הקבצים המוצפנים. תוכנת הכופר נחשבה למתיחה, אולם בפועל, התוכנה אכן מצפינה את קבצי המשתמשים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות