שלט GALAXY

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: סמסונג תכריז על ה-Galaxy S10 בינואר 2019 ותציג סמארטפון מתקפל ראשון בפברואר

על פי דיווח חדש המגיע ממולדתה של יצרנית הסמארטפונים הגדולה בעולם בקוריאה, תקדים סמסונג את אירוע ההכרזה על מכשיר הדגל Galaxy S10 לחודש ינואר, כאשר זה עשוי להופיע בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES 2019. הדיווח, שמקורו באתר The Bell בקוריאה, מציין כי ההקדמה תגיע בעקבות תכניותיה של סמסונג להציג את המכשיר המתקפל הראשון שלה, בתחילת 2019, ככל הנראה בתערוכת המובייל MWC 2019 שתיערך לקראת סוף חודש פברואר.

עם ה-Galaxy S10 תחגוג סמסונג את הסדרה העשירית במספר של סדרת ה-Galaxy S ועימה צפויה החברה להציג מגוון רחב של חידושים בזוג הטלפונים אותם היא עתידה להציג, ה-Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Plus. בין אותם חידושים אנו עשויים לראות קורא טביעות אצבע המוטמע מתחת לתצוגת המסך ומצלמת תלת-מימד שתעזור לשיפור זיהוי הפנים ואולי אף לביצוע שיחות וידאו באמצעות פונקציית ה-AR Emoji שהוצגה עם ה-Galaxy S9.

בשל תכניותיה של החברה להציג גם את דגם הסמארטפון המתקפל הראשון בתחילת השנה הבאה, תקדים החברה את ההכרזה על סדרת ה-Galaxy S10 לחודש ינואר, כאשר הדגם המתקפל יוצג, כפי הנראה, בסוף חודש פברואר במסגרת תערוכת MWC 2019. על פי הדיווח, סמסונג הציגה אב טיפוס לדגם הסמארטפון המתקפל ללקוחות נבחרים בתערוכת CES 2018 שנערכה בינואר האחרון, שם נחשף כי המכשיר ישלב שלושה מסכי OLED בגודל 3.5 אינץ', שניים מהם בחלקו הקדמי, שיוכלו ליצור תצוגת 7 אינץ' ואחד מאחור שיאפשר לצפות במסך כאשר הסמארטפון מקופל.

הקדמת אירוע ההכרזה על סדרת ה-Galaxy S10 לא תהא הפתעה גדולה. מוקדם יותר השנה הציגה סמסונג את סדרת ה-Galaxy S9 מוקדם מהצפוי, כשחשפה את זו בחודש פברואר, טרם עברה שנה מאז הוצגה סדרת ה-Galaxy S7 ב-2017. אף שהסמארטפון המתקפל הראשון של החברה עשוי להיחשף כבר בסוף חודש פברואר 2019, ייתכן כי סמסונג לא תשיק את זה באופן מיידי, אלא רק חודשים לאחר מכן.

מקורות
The Bell
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות