שלט לוגו סמסונג בתערוכת IFA 2017 בברלין

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

נשיא סמסונג מודיע כי סמארטפון מתקפל ראשון יושק ב-2019

אחרי שציינה כי הסמארטפון המתקפל עליו היא עובדת כבר שנים ארוכות נמצא ממש "מעבר לפינה" ולאחר דיווחים חוזרים ונשנים שהעידו כי השקתו קרובה מתמיד ותתרחש כבר ב-2018 או לפני, מגיע מנכ"ל חטיבת המובייל של סמסונג, די.ג'יי קו (DJ Koh) ומוסר באופן רשמי כי השקתו של הסמארטפון הגמיש והמתקפל מבית סמסונג נדחתה לשנת 2019. 

על פי דברי קו, שנאמרו במסגרת אירועי היצרנית בתערוכת CES 2018 הנמצאת ברגעים אלו בשיאה, סמסונג נאלצת לדחות את השקת הסמארטפון המתקפל בייצורה לשנה הבאה. בדבריו ציין קו כי אחד מן האתגרים המשמעותיים עימם מתמודדת היצרנית בפיתוח הסמארטפון המתקפל הוא פיתוח נכון ומיטבי של חווית המשתמש (UX – User Experience).

הצצה לאחור

עם זאת, בכיר החברה חזר והדגיש כי בסמסונג עובדים נמרצות על מנת להתגבר על אתגר זה ורבים אחרים, כך שניתן יהיה להשיק את הסמארטפון המתקפל במהירות המירבית.

כשדברים אלו ברקע, דיווח המגיע ממולדתה של היצרנית בקוריאה הדרומית מתיימר לחשוף כי סמסונג מתכננת בימים אלו להביא את הסמארטפון המתקפל לייצור מסחרי החל מחודש נובמבר הקרוב. למעשה, היצרנית מתכננת לסיים עם פיתוח המסך עד לחודש מרץ הקרוב ולהתחיל בחודש ספטמבר את ייצורם המסחרי של הפאנלים הגמישים עבור המכשיר.

פאנל התצוגה שיגיע עם הסמארטפון המתקפל של סמסונג, כך מעיד הדיווח, עשוי להגיע בבגודל של 7.3 אינץ' (ככל הנראה כאשר הוא פתוח ולא במצב בו הוא מקופל ל-2). צג זה יהיה מסוג OLED גמיש, ובשלב זה לא ברורה רזולוציית התצוגה שלו או פרטים אחרים אודות יכולותיו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות