סמארטפון מתקפל מבית סמסונג (המחשה)

סמארטפון מתקפל מבית סמסונג (המחשה)

סמסונג עובדת על שני סמארטפונים מתקפלים שונים לחלוטין עבור 2017

בעוד מרבית הדיווחים הנוגעים לסמסונג ברשת מתייחסים דווקא לסמארטפון הדגל הבא מבית ייצורה, Galaxy S8, צץ לו דיווח חדש המתייחס לפרוייקט הסמארטפונים הגמישים של החברה, Project Valley, שמעיד כי סמסונג מפתחת בכותלי משרדיה כיום שני דגמי סמארטפונים מתקפלים, אשר שונים במהותם אחד מן השני.

על פי פרטי הדיווח, ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הגדולה ביותר בעולם מתכננת לגשת לעולם הסמארטפונים המתקפלים באסטרטגיה אחרת מזו לה ציפינו, ולצורך כך היא מפתחת שני מכשירים מתקפלים שונים לחלוטין. הראשון מבין השניים יגיע עם שני מסכים נפרדים לחלוטין וככל הנראה בלתי גמישים, כאשר במרכזם מפריד שטח גמיש ובר קיפול.

השני יהיה המכשיר עליו סוערת הרשת בשנה האחרונה, בעודו כולל בחלקו הקדמי צג OLED גמיש אחד, אשר ניתן לקיפול באופן מלא באמצעות מנגנון ייחודי שימנע ממנו כל פגיעה.

הצצה לאחור

נדגיש כי בדיווח נמסר שהכרזת צמד המכשירים המתקפלים לא תתבצע יחדיו, אלא שהראשון מבין השניים, הכולל שני מסכי OLED "שטוחים" נפרדים, יוכרז באופן ראשוני, וזאת על מנת שהיצרנית תוכל לצפות בתגובת השוק ליצירתה של קטגוריה חדשה בעולם הסמארטפונים. אך ורק לאחר מכן, ובהתאם לתגובת השוק לנושא זה, תחליט סמסונג האם להמשיך את מאמציה בנושא ולשחרר באופן מסחרי את הסמארטפון הגמיש בעל צג OLED מתקפל יחיד, או שמא לבטל את הפרוייקט.

נזכיר כי סמסונג ביצעה מהלך דומה עם הכרזתו של ה-Galaxy Round לפני מספר שנים. אף שהיה זה לסמארטפון השני בעולם עם מסך גמיש, לקחה החברה צעד אחורה, חזרה לשולחן השרטוטים ובסופו של דבר השיקה את הגרסה המוצלחת של המסך הגמיש בדמותם של מכשירי סדרת Galaxy Edge השונים.

הסמארטפון המתקפל של לנובו: עוד לא מוכן להגיע לשוק

הסמארטפון המתקפל של לנובו: עוד לא מוכן להגיע לשוק

חברה נוספת שכבר הציגה מוצר ראשוני בעל מסך מתקפל הינה לנובו, שחשפה אב טיפוס לסמארטפון גמיש המתקפל לתצורת צמיד מוקדם יותר השנה. המתחרה של סמסונג מבית, LG Electronics, חשפה גם היא מוקדם יותר השנה, במסגרת תערוכת CES 2016, מסך מתקפל משלה.

מקורות
Sam Mobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות