מכשיר ה-LG Q8 Plus עתיד להגיע כגרסה צנועה ל-LG V30

LG Q8 (תמונה: LG) LG Q8 (תמונה: LG)

לאחר שהכריזה על מכשיר ה-LG Q8 כגרסה צנועה של ה-LG V20, עובר דרך משרד התקשורת הקוריאני סמארטפון הנושא את מספר הדגם LM-Q815L המתברר כגרסת הפלוס לדגם הסטנדרטי של ה-Q8. גרסת הפלוס משוערת להוות את הגרסה הצנועה של ה-LG V30, ובכך להמשיך את המסורת הצנעת מכשירי הדגל של LG.

במידה והגרסה המדוברת של המכשיר אכן תתברר כהצנעה לסמארטפון ה-LG V30, אנו צפויים לראות עיצוב משודרג מדגם ה-LG Q8 אשר הגיע עם עיצוב כמעט זהה לחלוטין לזה של ה-LG V20. לחלופין, אנו צפויים למצוא את גרסת הפלוס מגיעה עם עיצוב המזכיר במידה רבה את דגם ה-V30, יחד עם מערך צילום מאוזן כשמערך החיישנים ממוקם לצידו.

LG Q8 Plus Certification (תמונה: nashvillechatterclass)
LG Q8 Plus Certification (תמונה: nashvillechatterclass)

מערך הצילום של ה-LG Q8 Plus גם הוא עתיד להציע זוג חיישנים בגבו, בשעה שהראשי מביניהם יציע תצורה רגילה, והמשני יאפשר גישה למצלמה עם זווית רחבה.  בדומה למכשיר ה-LG V20, ה-Q8 הסטנדרטי הגיע גם הוא עם מסך שני בחלקו העליון, מה שמוביל למסקנה כי הדגם המשודרג ישלב חריץ בחלקו העליון, בדומה לדגם ה-V30.

מתחת למכסה המנוע ניתן לשער כי המכשיר ישלב זיכרון פעולה על סך 4 גיגה-בייט ומעלה, יחד עם תמיכה בהרחבת זיכרון,  זאת בזמן שאחת מתוך שלוש מערכות שבבים ימצאו בדגם החדש. מערכת השבבים הראשונה אשר עשויה לקחת חלק בגרסת הפלוס היא ה-Snapdragon 710 החדשה, בעוד שניתן לחשוב כי גם ה-Snapdragon 821 מהווה שדרוג ראוי מהגרסה הקודמת. עם זאת, גם ה-Snapdragon 835 מתחרה על המקום, עקב כך שדגם ה-Q8 שילב מערכת שבבים זהה לזו של ה-LG V20.

מועד ההכרזה של המכשיר אינו ידוע בשלב זה, אולם במידה ו-LG תעקוב אחר לוח הזמנים, הסמארטפון החדש צפוי לראות אור בסוף חודש יולי, בדומה לקודמו.

השוואת מפרטים