מכשיר ה-LG Q8 Plus עתיד להגיע כגרסה צנועה ל-LG V30

LG Q8 (תמונה: LG) LG Q8 (תמונה: LG)

לאחר שהכריזה על מכשיר ה-LG Q8 כגרסה צנועה של ה-LG V20, עובר דרך משרד התקשורת הקוריאני סמארטפון הנושא את מספר הדגם LM-Q815L המתברר כגרסת הפלוס לדגם הסטנדרטי של ה-Q8. גרסת הפלוס משוערת להוות את הגרסה הצנועה של ה-LG V30, ובכך להמשיך את המסורת הצנעת מכשירי הדגל של LG.

במידה והגרסה המדוברת של המכשיר אכן תתברר כהצנעה לסמארטפון ה-LG V30, אנו צפויים לראות עיצוב משודרג מדגם ה-LG Q8 אשר הגיע עם עיצוב כמעט זהה לחלוטין לזה של ה-LG V20. לחלופין, אנו צפויים למצוא את גרסת הפלוס מגיעה עם עיצוב המזכיר במידה רבה את דגם ה-V30, יחד עם מערך צילום מאוזן כשמערך החיישנים ממוקם לצידו.

LG Q8 Plus Certification (תמונה: nashvillechatterclass)
LG Q8 Plus Certification (תמונה: nashvillechatterclass)

מערך הצילום של ה-LG Q8 Plus גם הוא עתיד להציע זוג חיישנים בגבו, בשעה שהראשי מביניהם יציע תצורה רגילה, והמשני יאפשר גישה למצלמה עם זווית רחבה.  בדומה למכשיר ה-LG V20, ה-Q8 הסטנדרטי הגיע גם הוא עם מסך שני בחלקו העליון, מה שמוביל למסקנה כי הדגם המשודרג ישלב חריץ בחלקו העליון, בדומה לדגם ה-V30.

מתחת למכסה המנוע ניתן לשער כי המכשיר ישלב זיכרון פעולה על סך 4 גיגה-בייט ומעלה, יחד עם תמיכה בהרחבת זיכרון,  זאת בזמן שאחת מתוך שלוש מערכות שבבים ימצאו בדגם החדש. מערכת השבבים הראשונה אשר עשויה לקחת חלק בגרסת הפלוס היא ה-Snapdragon 710 החדשה, בעוד שניתן לחשוב כי גם ה-Snapdragon 821 מהווה שדרוג ראוי מהגרסה הקודמת. עם זאת, גם ה-Snapdragon 835 מתחרה על המקום, עקב כך שדגם ה-Q8 שילב מערכת שבבים זהה לזו של ה-LG V20.

מועד ההכרזה של המכשיר אינו ידוע בשלב זה, אולם במידה ו-LG תעקוב אחר לוח הזמנים, הסמארטפון החדש צפוי לראות אור בסוף חודש יולי, בדומה לקודמו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים