שלט לוגו סמסונג בתערוכת IFA 2017 בברלין

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

דיווח: סדרת ה-Samsung Galaxy S10 תגיע עם מערך צילום משולש וסורק פנים בתלת-מימד

בעוד תאריך ההכרזה המשוער להצגת סדרת הדגל Galaxy S10 מבית סמסונג עומד כרגע במרחק של כחצי שנה מאיתנו, על פי דיווחים חדשים אודות הסדרה החברה עתידה לחשוף לא פחות משלושה מכשירים חדשים, אחד מהם יגיע עם מערך צילום חדש ומרשים מתמיד בעוד הדגמים השונים עשויים להשאיר מאחור את קורא טביעות האצבע בגב המכשיר וסורק הקשתית לטובת אמצעים ביומטרים אחרים.

שמות הקוד אשר ניתנו למכשירים החדשים הם “Beyond 0“, יחד עם “Beyond 1” ו-“Beyond 2“, ואנו נתייחס אליהם בכתבה זו, בהתאמה, כ-Galaxy S10, יחד עם Galaxy S10 Plus ו-Galaxy S10 Pro, כאשר הדגם המוזכר אחרון הוא זה שישלב בקרביו מערך צילום ראשי בעל שלוש מצלמות, הדומה לזה המשולב במכשיר ה-Huawei P20 Pro.

Huawei P20 Pro (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Huawei P20 Pro (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

סמארטפון ה-Galaxy S10 עתיד להציע מסך בגודל 5.8 אינץ’ בתצורה שטוחה וללא קימורים, ויחד עם זאת, יגיע עם מצלמה בודדת בגבו, בדומה לדגם ה-Galaxy S9 הנוכחי. אחריו נמצא את מכשיר ה-Galaxy S10 Plus (שם קוד Beyond 1), המציע למשתמשיו מסך בגודל זהה העומד על 5.8 אינץ’, אך עם מערך צילום כפול בדומה לדגם הפלוס הנוכחי. אחרון בסדרה יהיה מכשיר ה-Galaxy S10 Pro (שם קוד Beyond 2), זה מגיע עם מסך בגודל 6.2 אינץ’ ומציע מערך צילום הכולל שלוש מצלמות בגבו.

דיווח של אתר ה-Korean Bell מציין כי עם סדרת ה-Galaxy S10 תנטוש סמסונג את אפשרויות הזיהוי הביומטרי הקיימות לטובת אפשרויות חדשות. החברה עשויה להחליף את קורא טביעות האצבע הממוקם כיום בגב מכשיריה ולהעביר את זה אל מתחת לפאנל התצוגה, כאשר את סורק הקשתית שקיים בסדרות הדגל של החברה מזה מספר שנים, צפויה החברה להחליף בסורק פנים תלת מימדי, בדומה לזה שניתן למצוא כיום בדגמי ה-iPhone X של אפל.

דיווחים קודמים טוענים כי על הסדרה כולה תכריז החברה הדרום-קוריאנית במסגרת תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית CES אשר תתקיים בחודש ינואר 2019. בנוסף לכך, ייתכן וסמסונג לא תמתג את הסדרה החדשה תחת מיתוג ה-S10 ואף ניתן לומר כי החברה תנטוש לחלוטין את האות S בשלב שכזה. ניתן לשער כי מהלך שכזה מגיע עקב המעבר למספר דו-ספרתי הגורם לשם להישמע ארוך יותר וקליט פחות.

מקורות
etnews
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות