סמסונג (צילום: גאדג'טי)

צילום: גאדג'טי

דיווח: סמסונג תציג את ה-Galaxy X בינואר 2019 ואת ה-Galaxy S10 בפברואר

לאחר שהציגה את דגם ה-Galaxy S8 ימים ספורים לפני תערוכת MWC, ואת ה-Galaxy S9 בתערוכת MWC עצמה, מעוניינת סמסונג לחזור למסורת הוותיקה ולהציג גם את סדרת ה-Galaxy S10 במסגרת תערוכת MWC, כך עולה מתוך דיווח חדש של המדליף Ice Universe, שמוסיף גם כי המכשיר המתקפל של החברה יוצג בתערוכת CES אשר תיערך בחודש ינואר בלאס וגאס.

תערוכת MWC הבאה עתידה לקחת מקום בברצלונה ב-25 עד ה-28 בפברואר 2019, בשעה שתערוכת CES תתרחש בלאס וגאס בין התאריכים ה-8 בינואר ל-12 בינואר. אך לפני שההכרזות המוזכרות יתרחשו, תציג היצרנית דרום-קוריאנית את מכשיר הדגל הבא לסדרת הנוט, העונה לשם Galaxy Note 9. הפאבלט המוכר יוכרז ב-9 באוגוסט, כשבועיים לפני תחילתה של תערוכת IFA.

דיווחים קודמים ציינו כי סמסונג תכריז על מכשירי ה-Galaxy S10 וה-Galaxy X המתקפל דווקא בסדר הפוך, אך כעת נראה כי את הבמה המרכזית בתערוכת המובייל בברצלונה יתפוס מכשיר הדגל הבא של החברה, ולא הדגם הייחודי החדש.

בעבר הוזכרו שמותיהם של מכשירי הדגל הבאים מבית סמסונג לסדרת ה-Galaxy S, כאשר החברה העניקה לשלושה הדגמים שיוכרזו את שמות הקוד "Beyond 0", אשר עתיד להתבהר כדגם ה-Galaxy S10, זאת יחד עם "Beyond 1" המשוער להיות מכשיר ה-Galaxy S10 Plus ו-"Beyond 2" אשר עתיד להתברר כדגם Galaxy S10 Pro או ה-Galaxy X המתקפל. בנוסף לכך, הדיווח גרס כי אחד מהדגמים יגיע עם מערך צילום משולש, מה שגורם לנו להסיק כי ה-Galaxy S10 Plus הוא המכשיר המדובר.

מערכי הצילום של המכשירים עתידים להציע חיישן בודד, זוג חיישנים וכאמור לעיל, שלושה חיישנים. את חיישן הצילום הבודד יקבל דגם ה-Galaxy S10 הרגיל, או לחילופין, דגם המהדורה המוגבלת, ה-Galaxy X. מה שמותיר אותנו עם מסקנה זהה לגבי העובדה כי המכשיר הנותר הוא שישלב את מערך הצילום הכפול. את סורק טביעות האצבע משוערת החברה להעביר מתחת למסך, בעוד שאת סורק הקשתית המוכר תחליף בסורק פנים תלת-ממדי.

מקורות
twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות