עובד לשעבר חושף את התוכניות הגנוזות של Dead Space 4

| יום שני, 16 ביולי 2018, 19:30 | משחקים

עובד לשעבר בחברת Visceral Games סיפר בעל תוכניות החברה לפיתוח משחק נוסף בסדרת Dead Space, לפני שהחברה נסגרה על ידי EA. המשחק החדש היה אמור להיקרא Dead Space 4, ולהיות משחק לא-לינארי שבו השחקן צריך צריך לשרוד ולמצוא אספקה.

בן וונט (Ben Wanat), המנהל הקריאטיבי של סדרת Dead Space, חשף את הפרטים בריאיון. נראה כי המשחק היה אמור לשים דגש רב על איסוף חומרים, הישרדות וחקר סביבה פתוחה, בשילוב עם קטעי האקשן והעלילה המתוסרטים אותם למדנו להכיר במשחקים הקודמים בסדרה. וונט מסר גם כי הגיבור במשחק החדש לא היה אמור להיות אייזק (Isaac Clarke) אלא אלי (Ellie), דמות משנית ב-Dead Space 3.

“הרעיון היה לשרוד מיום ליום כנגד ספינות נגועות, בחיפוש אחר שבב חיים כלשהו. איסוף אספקה שתניע את הספינה הקטנה של השחקן, וניסיון למצוא ניצולים”, אמר וונט. “קטע ה-Flotilla ב-Dead Space 3 הדגים איך יכול להיראות המשחק באופן לא-לינארי, והייתי שמח להיכנס לעומק העניין הזה”. בפרק ה-Lost Flotilla המדובר, אייזק (גיבור המשחק) נסחף בין שרידי חלליות הרוסות המרחפות בחלל, בעקבותיו של שידור מצוקה שאותו הצליח לקלוט.

הרעיון של וונט היה שהשחקן ידלג מספינה לספינה, יחפש ציוד וילחם ב-Necromorphs שימתינו בין ההריסות. וונט רצה שהספינות הללו יהיו שונות מאוד אחת מהשניה: “דמיינו צי שלם של ספינות מסוגים שונים, לכל אחת ייעוד שונה, מבנה אחר, ומשחקיות שונה. הנסיונות המוקדמים שלנו לקטע ה-Flotilla כללו כמה עיצובים פרועים שהייתי מאוד רוצה להשתמש בהם [במשחק החדש]”, אמר וונט.

כמובן, גם האויבים במשחק, ומערכת הציוד, היו עוברים שינויים נרחבים. וונט סיפר כי ה-Necromorphs היו זוכים לעיצובים חדשים שמתאימים יותר לעופף ללא כוח משיכה בחלל, וכי אלמנט יצירת החפצים היה מקבל שיפוץ משמעותי לאור ביקורות השחקנים. למרבה הצער, כל התוכניות הללו הגיעו לקיצן כאשר EA החליטה לסגור את Visceral אשתקד.

מקורות
PC Gamer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות