וואווי מפרסמת את מפת הדרכים לשחרור טכנולוגיית ה-GPU Turbo למכשיריה

Huawei GPU Turbo (תמונה: Huawei) Huawei GPU Turbo (תמונה: Huawei)

כחודש לאחר פרסום ההדלפה הראשונית אודות מפת הדרכים המפרטת את ההפצה הרחבה למכשירי החברה, כעת מפרסמת וואווי את מפת הדרכים הרשמית לטכנולוגיית ה-GPU Turbo החדשה. הטכנולוגיה המוזכרת מספקת חיסכון של 60 אחוזים בצריכת כוח העיבוד, ו-30 אחוזים נוספים בצריכת החשמל, זאת באמצעות שינויים בתוכנה בלבד.

המכשיר הראשון לקבל את הטכנולוגיה הזו היה ה-Honor Play, אשר הציג לראשונה את הטכניקה המרשימה. מיד אחריו הגיע מכשיר נוסף, תחת תג השם Huawei Honor 10 GT, אשר מדגיש כי הוא מגיע עם הטכנולוגיה החדשה, ומקריב את שמו למען המטרה. איך בדיוק ענקית הטכנולוגיה הסינית הצליחה ליצור חיסכון של 60 אחוזים בצריכת כוח העיבוד ו-30 אחוזי חיסכון בצריכת החשמל באמצעות שינוי תוכנה בלבד? לא נוכל לדעת. אולם, כן נוכל לומר שהדבר אכן מסקרן ואנחנו מחכים בכליון עיניים שזה יגיע למכשירינו כדי לבדוק האם הטכנולוגיה באמת יוצרת שינוי.

ראשונים לקבל את העדכון המיוחל יהיו מכשירי הדגל העדכניים, ביניהם נמצא את מכשירי סדרת ה-Huawei Mate 10 ואת סדרת ה-Huawei P20 החדשה. אחריהם מתייצב דגם ה-Mate 10 Lite, מכשיר ה-Nova 2i, דגם ה-Huawei P Smart, סמארטפון המיני-דגל ה-Huawei P20 Lite ועוד. חשוב להדגיש כי אין לנו מידע לגבי עדכונים למכשירים בדגמים המדוברים שנרכשו בישראל בשלב זה.

להלן פירוט הזמנים ומהלך העדכונים:

חודש אוגוסט: Huawei Mate 10, Mate 10 Pro, Mate RS, Huawei P20, P20 Pro – העדכון יגיע לשטחי אסיה, אירופה, רוסיה, המזרח התיכון ואפריקה.

חודש ספטמבר: Huawei Mate 10 Lite, Nova 2i, P Smart, Y9 2018  – העדכון יופץ באופן גלובלי.

חודש ספטמבר: Huawei P20 Lite – העדכון יגיע לשטחי אסיה, אירופה, רוסיה, המזרח התיכון ואפריקה.

חודש נובמבר: Huawei Mate 9, Mate 9 Pro, P10, P10 Plus – העדכון יופץ באופן גלובלי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים