סדרת האנימציה מלחמת המשובטים תקבל עונת סיום

יש דברים שמעריצים נוטים להסכים לגביהם. לא כולם פה אחד, כמובן, אבל רוב מעריצי “מלחמת הכוכבים” (Star Wars) יסכימו שטרילוגיית הפריקוולים פחות טובה מהסרטים הישנים. כמו כן, חלק גדול מהם יסכים שאם יצא משהו טוב, אבל באמת טוב מהטרילוגיה הזאת, זוהי סדרת האנימציה “מלחמת המשובטים” (The Clones Wars).

הסדרה התרחשה בתקופה שבין “מתקפת המשובטים” ו”נקמת הסית'”, סרטים 2 ו-3 בסאגה. היא רצה בין 2008 ל-2013 ברשת Cartoon Network, והייתה נערצת ביותר. אלא שלאחר שדיסני רכשה את לוקאספילם, הוחלט להפסיק את הסדרה. עונה שישית קצרה, בת שישה פרקים בלבד, שוחררה כדי לסגור כמה קצוות, והיא עונה מאוד שנויה במחלוקת גם בתכנים שלה. איך שלא נסתכל על זה, מעריצי “מלחמת המשובטים” הרגישו שלקחו מהם משהו יפה ומיוחד – במיוחד בהתחשב בזה שהסדרה כבר הייתה מאוד קרובה לסוף שתוכנן לה.

מאז דיסני הפיקה את “המורדים” (Rebels), סדרה בת ארבע עונות שמתרחשת בין הסרט השלישי לרביעי, וכעת עובדת על “המחתרת” (Resistance), שתתרחש לפני פרק 7 – “הכוח מתעורר”. אך במהלך כנס קומיק-קון (Comic-Con) בסן דייגו נערך אירוע “10 שנים למלחמת המשובטים”. במהלך האירוע יוצר הסדרה, דייב פילוני (Dave Filoni), הכריז שעונה שביעית ואחרונה תצא סוף סוף. העונה תהייה בת 12 פרקים, ותסגור את הסדרה באופן ראוי ומכובד, כפי שתוכנן.

עוד אין תאיך יציאה לעונה המדוברת, אך ידוע שהיא תהייה אקסקלוסיבית לשירות הסטרימינג של דיסני – שצפוי לעלות לאוויר מתישהו במהלך השנה הבאה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות