צפו בטריילר לגודזילה: מלך המפלצות

עם עליית היקום הקולנועי של מארוול, עוד חברות ניסו להרים יקומים משלהן. חלקן ויתרו על זה מאוד מהר, אבל מי שעדיין מנסה היא Legendery, בשיתוף פעולה עם האחים וורנר (Warner Bros). בשנה שעברה יצא "קונג: אי הגולגולת" (Kong: Skull Island), שהיה לסרט הראשון בסדרת סרטים מובטחת על מפלצות ענקיות. כעת נחשף בכנס קומיק-קון (Comic-Con) טריילר לסרט הבא בעולם הזה: "גודזילה: מלך המפלצות" (Godzilla: King of the Monsters).

ביפן סרטי גודזילה ושאר המפלצות רצים כבר עשרות שנים, עם המשכיות ביניהם. חלק מהסרטים האלה מגיעים למערב, וגם קינג קונג המערבי כבר ביקר בהם לא פעם – אך לאחר מספר רימייקים ל"קינג קונג" ול"גודזילה", זו הפעם הראשונה שכל עולם המפלצות הזה פורץ מהוליווד החוצה. והטריילר לא נסוג לרגע מהרעיון של היקום הקולנועי, אלא מתחייב אליו לחלוטין.

בעוד ש"קונג: אי הגולגולת" התרחש בשנות ה-70, נדמה ש"גודזילה" הולך לקרות בימינו אנו. ורה פרמיגה (Vera Farmiga) מ"השתולים" וסרטי "לזמן את הרוע" משחקת מדענית, שטוענת שזיהמנו והחרבנו את כדור הארץ יותר מדי. הכוכב הולך לנקום בנו – בכך שהוא יעיר את הטיטאנים, מפלצות ענקיות שחיו כאן לפנינו. היא אף מקדמת את חזון אחרית הימים שלה מיוזמתה.

מלבדה בסרט תופיע גם מילי בובי בראון (Millie Bobby Brown) מ"דברים מוזרים", סאלי הוקינס (Sally Hawkins) מ"צורת המים" ומהריבוט האחרון של "גודזילה", בראדלי וויטפורד (Bradley Whitford) מ"הבית הלבן", צ'ארלס דאנס (Charles Dance) מ"משחקי הכס", קן ווטאנאבה (Ken Watanabe) מ"התחלה", "אחרון הסמוראים" וגם הוא מהגרסה האחרונה של "גודזילה", זיאי ז'אנג (Ziyi Zhang) מ"נמר דרקון" ו"גיבור", ועוד.

אבל הגיבורים האמיתיים של הסרט, כך נראה, הן המפלצות – מלבד גודזילה, נזכה לראות את העש הענק מות'רה, הדרקון המעופף רודאן, קינג ג'ידורה בעל שלושת הראשים, והיד עוד נטויה. האם הם חלק מאיזשהו חזון אחרית ימים, או שמא הם יופיעו בסרט באמת? אולי נגלה בטריילרים הבאים, ואולי רק ב-31 למאי 2019, כאשר "גודזילה: מלך המפלצות" צפוי לעלות למסכים בארה"ב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות