אמזון חשפה את המטען האלחוטי החדש של סמסונג

מטען אלחוטי זוגי מהיר מבית סמסונג (תמונה: Gizmodo) מטען אלחוטי זוגי מהיר מבית סמסונג (תמונה: Gizmodo)

לאחר שנחשף בלא מעט הדלפות בעבר, הוכחה חד משמעית אודות קיומו של המטען האלחוטי החדש עליו עובדת סמסונג מגיעה אלינו מלא אחרת מאשר אמזון (Amazon). ענקית הקניות הפופולרית קיימה אירוע אליו הזמינה כאורחים את כתבי אתר Gizmodo, אשר הגיעו לאירוע וגילו להפתעתם שעל המדף יושב לו המטען האלחוטי החדש של סמסונג, אותו היא עוד לא חשפה באופן רשמי.

על פי הנראה מהסקירה הקצרצרה שביצע הכתב למטען, המטען הזוגי מאפשר טעינה מהירה גם לשעון ה-Galaxy Watch שצפוי להיחשף באירוע ההכרזה המתקרב וגם לאחד ממכשירי ה-Galaxy אותו תרצו להטעין. כמות הזרם המופקת מהמטען עומדת על 2.1 אמפר ומשתווה לטעינה מהירה ממטען מהיר ממוצע. במבחן הזריז אותו ערך הכתב על המטען, היחידה שנמצאה על המדף לא תפקדה כראוי והטעינה את המכשיר לזמן קצוב בלבד, ולאחר הניסיון הזה לא עבדה יותר.

ההחלטה עיצובית אותה לקחה סמסונג נוגעת לעובדה כי באף מקום בחזית המטען לא ניתן למצוא את לוגו החברה, בזמן שאת האחרון ניתן יהיה לראות בחלק האחורי של המטען בלבד. במקום הלוגו המוכר בחרה סמסונג להבהיר על זוג עיגולי הטעינה כי המטען מאפשר טעינה מהירה באמצעות הכיתוב “Fast Charge” המוטבע על שניהם. מעבר לדברים הללו, במסגרת המטען נוכל למצוא מחבר USB Type-C, זאת יחד עם פתחי אוורור בגבם של עיגולי הטעינה ובחלק התחתון של מסגרת המטען.

בחזית המטען ניתן לראות זוג נוריות חיווי המאפשרות למשתמש דרך לדעת האם המטען מטעין את המכשיר או שלא. את המטען הזוגי המהיר המוזכר לעיל תחשוף סמסונג באירוע ההכרזה שתקיים ב-9 באוגוסט, שם נראה גם את מכשיר ה-Galaxy Note 9 ואת שעון ה-Galaxy Watch.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים