חברת GameFly הישראלית תסגור את שירות הזרמת המשחקים

| יום ראשון, 5 באוגוסט 2018, 15:03 | משחקים

חברת GameFly, שהשיקה שירותי הזרמת משחקים כבר לפני כמה שנים, תסגור את השירות עוד החודש. GameFly היא חברה ישראלית שמשרדיה ממוקמים בקיסריה. מהחברה נמסר כי שירותי ההזרמה ייסגרו ב-31 באוגוסט, ולקוחות לא יחויבו מעבר לתאריך זה. עם זאת, החברה תמשיך להפעיל את תוכנית השכרת המשחקים בדואר, במסגרתה הלקוחות מקבלים מדיה פיזית באמצעות משלוח.

לפני כמה שנים החברה הציגה את הפתרון שלה להזרמת משחקים הישר למכשירים כמו טלוויזיות חכמות, סמארטפונים ואחרים. שירות ההזרמה החל את דרכו ב-2015 כאפשרות בלעדית ל-Fire TV, נגן מדיה וסטרימר של אמזון, שהיה ניתן גם לרכוש עבורו בקר שליטה בסגנון הקונסולות הביתיות המוכרות. לאחר מכן, נפתח השירות למכשירים נוספים.

GameFly נקנתה לאחרונה על ידי ענקית הגיימינג Electronic Arts, אולם לטענת החברה הישראלית, EA לא התערבה בהחלטה לסגור את שירות ההזרמה. לטענתה, ההחלטה התקבלה עוד טרם הרכישה. מחברת EA מאשרים את הדברים בהודעה: “רכשנו את הצוות בישראל והטכנולוגיה שהם פיתחו, לא רכשנו את שירות ההזרמה של GameFly. לא היינו מעורבים בהחלטות סביב השירות.”

EA מדברת לאחרונה על עתיד המשחקים בענן, והזרמתם למנויים. המפיצה הציגה לאחרונה שירות מנויים חדש בחנות שלה, Origin. שירות הפרימיום מאפשר לגיימרים לשלם תשלום חודשי ולקבל גישה לכל המשחקים בקטלוג של EA, כולל החדשים ביותר, ללא הגבלה. נכון לעת זו הגיימרים עדיין צריכים להוריד את המשחקים למחשביהם כדי לשחק, אך ייתכן כי בעזרת GameFly וטכנולוגיית הסטרימינג שלה, EA תתחיל להציע הזרמת משחקים למנויים, במתכנות דומה לזו של נטפליקס.

מקורות
GamaSutra
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות