-פרסומת-

עיצובו של iPhone X Plus נחשף דרך תמונה שהופיעה בעדכון תוכנה

iPhone X Plus (הדמיה)

iPhone X Plus (הדמיה: Ben Geskin)

בדומה לשנה החולפת, בה שכחה אפל להסיר תמונות הדמיה המציגות את צורת ה-iPhone X מנתוני תוכנה אותם הפיצה למפתחים, הטעות חוזרת על עצמה פעם נוספת ומציגה בפנינו הפעם את דגם ה-iPhone X Plus. את התמונה המדוברת חשף מתכנת בשם Guilherme Rambo, והפיץ אותה דרך טוויטר. צורת ה-iPhone X Plus אינה היחידה אותה מצא המתכנת, ויחד איתה גילה גם את צורתו של ה-iPad Pro החדש עליו עשויה אפל להכריז באירוע שתקיים בחודש ספטמבר הקרוב.

דרך התמונות אותן הדליף המתכנת, ניתן להבחין כי אפל הפכה את האייפון החדש לארוך וצר יותר לעומת הדגם הקודם. כאשר את הדור החדש של סדרת ה-iPad Pro הפכה החברה לריבוע. אולם, המתכנת מעיד על כך כי השרטוט המוצג של דגם האייפד אינו נראה כסופי, וצורתו ריבועית עקב כך שהוא מיועד לשימוש כבסיס לצורתם של זוג האייפדים השונים.

צורות האייפון והאייפד (תמונות: Guilherme Rambo)

צורות האייפון והאייפד (תמונות: Guilherme Rambo)

את צורתם של הזוג מצא המתכנת דרך קבצים בעדכון הבטא למערכת ההפעלה IOS 12, בהליך דומה למדי לזה שבו נמצאה צורת ה-iPhone X. גם בשרטוט המוצג נוכל להבחין כי אפל מעוניינת לצמצם את השוליים בסדרת האייפדים, זאת יחד עם הסרת כפתור הבית האייקוני אשר מלווה את הסדרה במשך דורות. כמענה להסרת כפתור הבית, תיאלץ אפל לעבור לתפעול המכשיר באמצעות מחוות, בדומה למכשיר ה-iPhone X הקיים.

בנוסף לדברים הללו, חדי העין ישימו לב כי גם צורת המגרעת עברה שינוי וכעת קצוות המגרעת מעוגלים יותר ואינם מתפרסים באופן זהה. יחד עם זאת, גם שולי המכשיר צומצמו ורוחב המכשיר ירד. על זוג מכשירי האייפון החדשים צפויה אפל להכריז באירוע שתערוך בחודש ספטמבר, אז צפויה החברה להציג גם את סדרת ה-iPad Pro החדשה.

מקורות
Twitter
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות