Meizu 16

Meizu 16

הוכרזו: Meizu 16 ו-Meizu 16 Plus – עם סורק טביעות אצבע מתחת למסך ומחיר אטרקטיבי

| יום רביעי, 8 באוגוסט 2018, 12:39 | סלולר

באירוע שקיימה חברת מייזו (Meizu) היום (ד', 8.8) בסין, הכריזה החברה על זוג מכשירי דגל חדשים הממשיכים את דרכה של סדרת ה-Meizu 15 שנחשפה רק לפני מספר חודשים. סדרת הדגל החדשה מגיעה עם לא מעט פיצ'רים מתחת לשרוול ומסכמת את כולם תחת מחיר אטרקטיבי למדי. זוג המכשירים כוללים סורק טביעות אצבע הממוקם מתחת לפאנל המסך, עיצוב אלגנטי הכולל מסך המשיג יחס שטח של 91.18 אחוזים בדגם הפלוס, זאת בנוסף למערך הצילום והכפול ושאר האפשרויות.

Meizu 16

המכשיר הפותח את הסדרה הנו דגם ה-Meizu 16. הסמארטפון מגיע עם מסך בגודל 6 אינץ', ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג Super AMOLED בפריסה של 2160 על 1080 פיקסלים, המיוצר על ידי סמסונג ותחתיו נמצא סורק טביעות האצבע. גופו של המכשיר עשוי זכוכית ואלומיניום, זאת בשעה שמידותיו עומדות על 73.2×150.5 מילימטרים, בזמן שעוביו מסתכם ב-7.3 מילימטרים בלבד ומשקלו 156 גרם.

מתחת למכסה המנוע נמצא את מערכת השבבים Snapdragon 845 העוצמתית, אשר מגיע יחד עם זיכרון עבודה של 6 או 8 גיגה-בייט ונפח אחסון העומד על 64 או 128 גיגה-בייט בהתאמה. מעבר לכך, את מערך הביצועים כולו תנהל מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו, עם מבט קדימה לאנדרואיד 9 פאי. על מערכת ההפעלה יתלבש ממשק המשתמש Flyme 7 המאיץ את הדלקת המכשיר ב-36 אחוזים ומעניק מראה חדש ונקי. את המערכת המוזכרת תתדלק סוללה בקיבולת 3010 מיליאמפר/שעה התומכת בטעינה מהירה.

Meizu 16

Meizu 16

מייזו אינה שוכחת את מערך הצילום ומציידת את המכשיר בזוג חיישני 12 ו-20 מגה פיקסל במפתחי צמצם של f/1.8 ו-f/2.6 בהתאמה. חובבי הסלפי יהנו מחיישן 20 מגה פיקסל הממוקם בחזית המכשיר ומציע מפתח צמצם של f/2.0. בנוסף לכך, החברה טוענת כי מערך הצילום הראשי תומך בזום של עד פי 3 ללא ירידה באיכות התמונה. יחד עם זאת, מייזו ממשיכה את המסורת מאז מכשיר ה-Meizu Pro 6 וגם בדגם זה תוכלו למצוא את עשר נוריות הפלאש אשר מתיישבות בתוך העיגול הממוקם מתחת למערך הצילום.

הדבר אינו נגמר כאן, בנוסף לפרטים על הנייר, זוג המכשירים מציעים מצב AI (בינה מלאכותית) בממשק המצלמה, אשר מעשיר את הצבעים ומספק תמיכה באפקט הפורטרט המוכר. בנוסף לכך, מייזו פיתחה טכנולוגיית HDR חכמה העובדת במקביל לזיהוי הסצנות ולמצב ה-AI אשר מעצים את הצבעים ואת הניגודיות בתמונה, דבר היוצר תמונה יותר נעימה לעין ובעלת טווח דינמי רחב יותר מהצעד הראשון.

Meizu 16

Meizu 16

מערך הצילום כולו מגיע עם ייצוב אופטי בחלקו האחורי, מה שמתיר למייזו להוריד את את מהירות התריס ל-1/4 שניות על מנת להכניס יותר אור לתמונה גם בזמן החזקה ידנית של המכשיר. החיישנים הפועלים מאחורי הקלעים מיוצרים על ידי סוני, בשעה שהחיישנים הנמצאים במערך הצילום הראשי מגיעים מסוג IMX380 לחיישן ה-12 מגה פיקסל ו-IMX350 לחיישן ה-20 מגה פיקסל. יחד עם זאת, מייזו ממשיכה לשקוד על מערך הצילום, ומציינת כי על עיבוד התמונה הפקידה את מעבד ה-Spectra 280 שפותח על ידי קוואלקום, דבר המביא עמו שיפור משמעותי לגזרת הצילום.

על גזרת האודיו אחראי רכיב LDAC להעצמת חוויית השמע ותמיכה בתקן aptX מבית קוואלקום להעשרת השמע באוזניות. מעבר לכך, על חלקת האינטרקציה עם המכשיר תנהל טכנולוגיית ה-Super mBack 2.0 המאפשרת מעבר בין חלון לחלון באמצעות מחוות. על מנת להעצים את חוויית הגלילה וההחלקה במכשיר, הטמיעה הסינית את טכנולוגיית ה-Super Swipe אשר עובדת עם מערכת השבבים למען שיפור האינטרקציה עם הסמארטפון.

Meizu 16 Plus

גולת הכותרת של האירוע סבבה את דגם ה-Meizu 16 Plus, אשר כלל את מיטב הפיצ'רים מאחיו הקטן אך במעטפת משודרגת. מסכו של דגם הפלוס מגיע בגודל 6.5 אינץ', ברזולוציית +Full HD, עם פאנל מסוג Super AMOLED ובפריסה של 2160 על 1080 פיקסלים. גם בדגם זה סורק טביעות האצבע נמצא מתחת למסך וגופו של המכשיר עשוי זכוכית ואלומיניום.

על גזרת הביצועים לוקחת אחריות מערכת השבבים Snapdragon 845, אשר מתמקמת לצד רכיב זיכרון RAM על סך 8 גיגה-בייט ונפח אחסון העומד על 128 או 256 גיגה-בייט. בדומה לאחיו הקטן, גם כאן פועלת מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו, כשעליה מתלבש ממשק המשתמש Flyme 7 של החברה אשר מקצר את תהליך ההדלקה של המכשיר ב-36 אחוזים. הסוללה המוטמעת בדגם הפלוס עומדת עם קיבולת מכובדת של 3640 מיליאמפר/שעה, אשר תומכת בטעינה מהירה ונטענת דרך מחבר USB Type-C.

Meizu 16

Meizu 16

מערך הצילום בזוג המכשירים זהה, וגם כאן נפגוש זוג חיישני 12 ו-20 מגה פיקסל ממוקמים בגבו של המכשיר, כאשר מפתחי הצמצם של הזוג עומדים על f/1.8 ו-f/2.6 בהתאמה. גם מצלמת הסלפי נותרה זהה ולוכדת תמונות ברזולוציית 20 מגה פיקסל במפתח צמצם f/2.0. מעבר לכך, גם היתרונות המגיעים ממערך הצילום של ה-Meizu 16 נמצאים כאן, מה שמעיד על כך שתוכלו לבצע זום של עד פי 3 ללא ירידה באיכות התמונה, להנות ממצב ה-HDR החדש ולנווט בין כל האפשרויות החדשות שהוזכרו לעיל.

בדומה למערך הצילום, גם גזרת האודיו במכשירים זהה, וגם בדגם הפלוס תוכלו להנות מתמיכה בתקן aptX המעשיר את חוויית השמע, כאשר אותו מגבה רכיב LDAC. כהמשך, ובדומה לדגם הרגיל, גם בדגם זה נוכל למצוא את טכנולוגיית ה-Super mBack 2.0 אשר פועלת על ידי מחוות ואת טכנולוגיית ה-Super Swipe אשר תפקידה להעצים את חוויית ההחלקה הכללית במכשיר ואת מהירות המחוות ותגובתן על ידי סנכרון עם מערכת השבבים.

זמינות ומחירים

את זוג המכשירים תוכלו למצוא בהזמנה מוקדמת באתר החברה כבר מרגעים אלו בצבעים שחור ולבן, כאשר מחיריהם מפורטים להלן:

  • עבור דגם ה-Meizu 16 בעל זיכרון עבודה של 6 גיגה-בייט ונפח אחסון של 64 גיגה-בייט תשלמו כ-395 דולרים
  • עבור דגם ה-Meizu 16 בעל זיכרון עבודה של 6 גיגה-בייט ונפח אחסון של 128 גיגה-בייט תשלמו כ-440 דולרים
  • עבור דגם ה-Meizu 16 בעל זיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט ונפח אחסון של 128 גיגה-בייט תשלמו כ-480 דולרים
  • עבור דגם ה-Meizu 16 Plus המגיע עם זיכרון עבודה של 6 גיגה-בייט ונפח אחסון על סך 128 גיגה-בייט תשלמו כ-470 דולרים
  • עבור דגם ה-Meizu 16 Plus המגיע עם זיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט ונפח אחסון על סך 128 גיגה-בייט תשלמו כ-510 דולרים
  • עבור דגם ה-Meizu 16 Plus המגיע עם זיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט ונפח אחסון על סך 256 גיגה-בייט תשלמו כ-585 דולרים
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות