שיאומי משיקה את שעון +Mijia HEY עם מסך AMOLED צבעוני

שעון Xiaomi Hey+ שעון Xiaomi Hey+

חברת שיאומי (Xiaomi) הכריזה על צמיד כושר חדש, +Mijia Hey, כ-3 חודשים אחרי יציאת צמיד ה-Mi Band 3 לשוק. +Hey החדש יגיע עם מסך AMOLED צבעוני בגודל 0.95 אינץ’ ושבב NFC מובנה עם סוללת 120mAh שתספיק לעד 18 ימים.

שעון +Hey החדש מגיע בזמן שיא של מספר חודשים בלבד אחרי ה-Mi Band 3 עם עיצוב דומה אך משודרג המכיל מסך AMOLED בגודל 0.95 אינץ’ ברזולוציית 240×120 פיקסלים, זאת יחד עם שבב NFC מובנה לשימוש כאמצעי תשלום לתחבורה ציבורית בסין. מפטו זה מגיע בהשוואה למסך ה-OLED בגודל 0.78 אינץ’ של ה-Mi Band 3,  בו גם חסר שבב ה-NFC שאמור לצאת בדגם עתידי שיגיע עם NFC מובנה.

לפי שיאומי, +Hey יוכל להציג היסטוריית שיחות של עד 10 מספרים ו-10 התראות על המסך, כשכל הודעה תהיה מוגבלת בעד 300 תווים. בנוסף על כך, השעון יעבוד גם עם תוכנת הניהול החכמה של שיאומי ויאפשר שליטה על מוצרים נוספים כמו מטהר האוויר, שואב אבק, מצלמות ועוד של שיאומי מהשעון עצמו.

+Hey צפוי להימכר החל מה-20 בספטמבר במחיר של 229 יואן (כ~124 ש”ח).

הבשורה הגדולה של +HEY החדש הוא מסך ה-AMOLED הצבעוני, בדומה לזה שניתן למצוא ברצועת ה-Gear Fit2 של סמסונג, אך כל זאת במחיר נמוך בהרבה ממנו. בעוד +Hey נראה כשדרוג ל-Mi Band 3 אפשר לראות אותו גם כממשיך קטן יותר לשעון ה-BIP של החברה עם מסך צבעוני אך קטן יותר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים