מכשיר ה-Pixel 3 XL נצפה בתמונות חיות

Pixel 3 XL (תמונה: MobileSyrup) Pixel 3 XL (תמונה: MobileSyrup)

לאחר שהודלף דרך תמונות הדמיה וסרטונים, עבר דרך ידיהם של המשתמשים הראשונים אשר לא חששו מלצלם אותו במציאות וחרך את האינטרנט בסרטוני פתיחת קופסה ותמונות רבות, ניתן לשער כי בשלב זה מכשיר ה-Pixel 3 XL הוא אינו הפתעה, כאשר הוא נצפה בשימוש בידי נוסע ברכבת התחתית של טורונטו.

המשתמש אשר אוחז במכשיר ה-Pixel 3 XL בתמונות המוצגות, צולם פעמיים על ידי קוראים שונים של אתר האינטרנט MobileSyrup. בשני המקרים המשתמש מצולם בעודו משוחח ב-WhatsApp, בשעה שבמקרה השני הקורא אינו מתבייש לקחת מספר תמונות ולשלוח את אלו לאתר המוזכר לעיל כאשר הן מציגות את חלקו האחורי וחלקו הקדמי של המכשיר.

במקרה הראשון ניתן להבחין כי הדגם אשר נמצא בשימוש עטוף במגן, זאת בניגוד למקרה השני בו ניתן לראות כי המכשיר אינו עטוף במגן וחשוף לכל. בתמונה הראשונה נוכל לראות את חזיתו של הדגם המשודרג, וכצפוי, זה הוא העיצוב המוכר לו ציפינו, עם המגרעת הכוללת זוג מצלמות סלפי, חיישן קרבה ואפרכסת שמע.

חלוקת וילון ההתראות בהתאם למגרעת מתפרסת כשההתראות המגיעות מאפליקציות נמצאות בחלק השמאלי, בזמן שסמלי מערכת ההפעלה נמצאים בחלק הימני של המגרעת. בנוסף לכך, בגב המכשיר נמצא את המצלמה הבודדת, יחד עם מבזק הלד וחלקת הזכוכית המתמזגת עם פיסת האלומיניום האפורה.

ה-Pixel 3 XL צפוי להגיע עם מסך 6.2 אינץ’, פלטפורמת העיבוד Snapdragon 845, זיכרון RAM בנפח 4 או 6 גיגה-בייט, נפח אחסון בסיסי של 64 גיגה-בייט, מצלמת 12 מגה-פיקסל ראשית וזוג מצלמות סלפי, כל זאת לצד מערכת ההפעלה אנדרואיד 9 פאי בגרסתה הנקייה.

על סדרת ה-Pixel 3 עתידה להכריז גוגל באירוע הכרזה שתקיים ב-4 באוקטובר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים