טיזר למכשיר הפיקסל 3 בצבע לבן (תמונה: גוגל)

טיזר למכשיר הפיקסל 3 בצבע לבן (תמונה: גוגל)

גוגל חושפת את ה-Pixel 3 בזוג אתרים לקראת ההכרזה הרשמית

מסתבר שאנחנו לא היחידים ששמו לב לעובדה שסדרת ה-Pixel 3 ירדה מהכותרות לאחרונה, וגם גוגל ראתה זאת בחומרה, אפילו אם זה קרה לטובת ההכרזה על שלישיית אייפונים חדשים. כתגובה, גוגל מחזירה את הרעש אל סדרת הדגל החדשה עליה היא תכריז ב-9 באוקטובר, באמצעות העלאת זוג אתרים המרמזים על הסדרה החדשה.

בתחילה, גוגל שיילבה קישור בתוך החנות הרשמית של החברה לטובת הסדרה החדשה, שם ניתן למצוא את הספרה 3 ואפשרות 'להשיג את הסקופ' באמצעות הרשמה לרשימת דיוור אותה גוגל מחזיקה, ונרשמיה יקבלו מייל במועד ההכרזה על סדרת הפיקסל 3. העמוד צבוע בצבעים סולידיים המאפיינים את החברה ואת הסדרה, וסגנון העיצוב אינו מרמז על הבאות.

כהמשך למהלך הראשון, העלתה החברה אתר ייעודי בו ניתן למצוא את עיצוב גופו המשוער של מכשיר הפיקסל 3, יחד עם לוגו החברה מוטבע בתוכו. לצידה של המסגרת המסתובבת ניתן למצוא את הכיתוב "Coming Soon". כתוספת מעניינת, גוגל מאפשרת לחיצה על האייקון הנמצא בגוף המכשיר על מנת לשנות את צבע הרקע, ובכך מרמזת לבאות.

אם לא ידענו מספיק על סדרת הפיקסל 3 עד לרגע זה, בהתחשב בעובדה שאנחנו יודעים כבר את מפרטיהם של המכשירים, עיצובם המלא וסגנון המסך, גוגל מוסיפה את הדובדבן שבקצפת ומציגה בפנינו את מגוון הצבעים של הסדרה. בלחיצה על האייקון המוזכר נגלה כי המכשירים יוצעו בצבעים שחור, לבן וטורקיז-מנטה.

כאמור לעיל, על מכשירי ה-Pixel 3 וה-Pixel 3 XL גוגל תכריז ב-9 באוקטובר, באירוע רשמי שתערוך בניו יורק.

מקורות
Google
Google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות