סנדיסק משיקה את כונני ה-SSD החיצוניים המהירים שלה בישראל

כונן אחסון EXTREME PORTABLE SSD (מקור סאנדיסק) כונן אחסון EXTREME PORTABLE SSD (מקור סאנדיסק)

חברת סנדיסק (Sandisk), ענקית התקני האחסון וכיום חברת בת של יצרנית הקשיחים ווסטרן דיגיטל (WD), השיקה בארץ את סדרת כונני ה-SSD החיצוניים מדגם Extreme Portable SSD בעלי מהירות עבודה גבוהה במיוחד ועמידות מוגברת לנפילות ומים עם עמידה בתקן IP55.

כונן ה-Extreme Portable SSD שהושק עכשיו בארץ הוצג בתערוכת CES 2018 יחד עם מוצרים נוספים מבית סנדיסק ו-WD נועד להיות כונן עמיד במיוחד עם עמידות במים בתקן IP55, עמידה בטמפרטורה של 0 עד 45 מעלות צלסיוס בשימוש ועמיד בזעזועים של עד 1500G.

הכונן החדש יגיע בנפח של עד 2TB ויוכל להגיע למהירות קריאה של עד 550MB/s באמצעות חיבור USB-C המובנה בתקן USB 3.1 דור 2.

מפרט טכני:

  • נפח – 250GB/500GB/1TB/2TB.
  • חיבור – USB 3.1 דור 2.
  • גודל – 8.85×49.55×96.2 מ”מ.
  • משקל – 38.9 גרם.

כונני ה-Extreme Portable SSD זמינים כבר היום למכירה בארץ במחיר של 3,099 ש”ח לגרסת ה-2 טרה, 1,675 ש”ח לגרסת ה-1 טרה, 790 ש”ח לגרסת ה-500 גיגה ו-545 ש”ח לגרסת ה-250 גיגה.

תחום כונני ה-SSD הניידים החל לצבור תאוצה בזמן האחרון כשניתן למצוא פתרונות דומים מחברות רבות, דוגמת סמסונג, כשהם נועדו להיות השלב הבא של כונני האחסון הניידים אחרי ה-“דיסק און קי” המוכר לכולנו ולספק ביצועים גבוהים הרבה יותר תוך מתן עמידות גבוהה יותר לעומת קשיחים חיצוניים רגילים בזכות אי השימוש בחלקים נעים בכונן.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים