צפו בטריילר הראשון לאקס מן: הפניקס האפלה

פוקס המאה ה-20 (20th Century Fox) שחררה טריילר ראשון לסרט הגדול הבא בסדרת האקס-מן – “הפניקס האפלה” (X-Men: Dark Phoenix). הסרט, שממשיך את הסאגה של גיבורי האקס-מן הצעירים, יתמקד הפעם בג’ין גריי, הגיבורה העצמתית שבתוכה שוכנת ישות אפלה ועצמתית עוד יותר – שמסכנת את העולם כולו.

את ג’ין גריי תחזור לשחק סופי טרנר (Sophie Turner) מ”משחקי הכס”, ששיחקה אותה כבר ב”אקס-מן: אפוקליפסה“. מלבדה יופיעו גם החשודים המידיים – ג’יימס מקאבוי (James McAvoy) בתפקיד אקסבייר, מייקל פסבנדר (Michael Fassbender) בתפקיד מגנטו, ניקולס הולט (Nicholas Hoult) בתפקיד חיה, ג’ניפר לורנס (Jennifer Lawrence) בתפקיד מיסטיק, ואוון פיטרס (Evan Peters) בתפקיד קוויקסילבר.

בנוסף לצעירים הוותיקים, גם המוטאנטים הצעירים עוד יותר שהצטרפו רק לאחרונה יחזרו: טיי שרידן (Tye Sheridan) בתפקיד סייקלופס, קודי סמית-מקפי (Codi Smit-McPhee) בתפקיד נייטקרולר, ואלכסנדרה שיפ (Alexandra Shipp) בתפקיד סופה.

הטריילר מציג תרחיש מוכר – ג’ין לא מתמודדת עם הכוחות שלה, ועם הצלקות הנפשיות שנגרמו לה בעבר מהכוחות האלה. מכיוון שאקסבייר לא מצליח לספק לה תשובות מספקות, היא הולכת אל מגנטו. אלא שגם אצל מגנטו היא לא מוצאת פתרון – ויוצאת לחלוטין מכלל שליטה. כמו בתחילת דרכם, מגנטו ואקסבייר יצטרכו לשתף פעולה כדי להכניע את כוח הפניקס ההרסני שפורץ מתוכה. בדרך, כנראה, נחזה גם במוות של מוטאנט מרכזי – כך לפחות אפשר להסיק מכמה רגעים בטריילר שמצביעים על לוויה חשובה.

“אקס-מן: הפניקס האפלה” יעלה למסכים בארצות הברית ב-14 לפברואר, בתחילת השנה הבאה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות