סקירה: Logitech MX Sound – רמקולים מעוצבים ואלחוטיים למחשב
| יום חמישי, 27 בספטמבר 2018, 17:35 | מחשבים

רבים מאיתנו עובדים עם לפטופ בתור המחשב האישי שלנו. יש המון יתרונות לעבודה מהסוג הזה, המתבטאת ברובה ביכולת לקחת את המחשב לכל מקום, אבל מה שמפריע מעט לחוויה הזו היא הסאונד. הרמקולים של הלפטופ ברוב המקרים בינוניים ומטה. רמקולים חיצוניים הם כמובן לא דבר חדש וגם רמקולי בלוטות' לא בדיוק הגיעו אתמול לשוק.

מה שכן מעניין הם הרמקולים MX Sound מבית לוג'יטק (Logitech), עימם מבקשת החברה לפנות לקהל שיושב לראות סרטים מול המחשב או להקשיב למוסיקה בזמן העבודה, אבל לא מעוניין באוזניות. מן הסתם, מדובר באופציה שמתאימה יותר למי שמחזיק חדר פרטי במשרד או עובד מהבית.

עיצוב

ה-MX Sound הם רמקולים אלחוטיים המעוצבים בהתאם לקווי העיצוב של מוצרים אחרים מבית לוג'יטק מהשנה האחרונה, מקלדת ה-Craft ועכבר MX Master 2S. הרמקולים מגיעים במבנה מעוגל עם שתי יחידות גדולות, אליהן מוצמדות שתי יחידות קטנות עבור הבאס. הרמקולים מגיעים בצבע אפור כהה עם בד המשלים את המראה הנקי שלהם.

על גבי רמקולי ה-MX Sound נמצא כפתורי מגע המתגלים כאשר מקרבים את היד לרמקול הימני. הכפתורים זכו לעיצוב מיוחד, הם בעצם כפתורים המוצגים באמצעות התאורה האחורית שלהם על גבי הבד של הרמקול, מה שעוזר בשמירה על מראה נקי. הכפתורים לא מאפשרים מעבר בין השירים או עצירה/ניגון, אלא רק שליטה בעוצמת הסאונד.

סאונד

עבור המחיר בו רמקולי ה-Logitech MX Sound נמכרים, הם מצליחים לספק צליל חזק,עמוק ונקי עם רמת פירוט טובה, כאשר הבאס מורגש אבל לא יותר מדי (אין כאן סאב וופר).

ה-MX Sound מציעים גם פיתרון מוצלח בחיבור שני מכשירים בו זמנית: לפטופ וסמארטפון. ניתן לצפות בסרט במחשב, לעצור אותו ולהתחיל להקשיב באופן מיידי לשירים מהסמארטפון. זה עובד חלק, בלי שום השהייה ובלי הפרעות בסאונד.

הרמקולים מתחברים בתקשורת בלוטות' (4.1) ללפטופ, שזה יתרון גדול מבחינת ניקיון של החוטים על גבי שולחן העבודה. בנוסף, ניתן לחבר אותם בו זמנית גם לסמארטפון. מלבד בלוטות', ישנה כאן אופציה לחיבור קווי עם 2 כניסות 3.5 מ"מ עבור המחשב ו-AUX ויש גם חיבור של אוזניות.

רמקולי בלוטות' Logitech MX Sound (תמונה: Logitech)

רמקולי בלוטות' Logitech MX Sound (תמונה: Logitech)

השורה התחתונה

ה-MX Sound הם רמקולים מעוצבים המשלימים את חוויית האבזור של לוג'יטק (עכבר ומקלדת). הם נותנים פיתרון מוצלח למי שמחפשים רמקולים אלחוטיים מעוצבים למחשב וגם מעוניינים להיות מחוברים בו זמנית לסמארטפון.

מחיר: 590 שקלים

*הסקירה פורסמה לראשונה באתר The Gadget Reviews, לסקירות רמקולים נוספות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות