ספוטיפיי תאפשר להאזין למוסיקה במצב לא מקוון בשעוני גרמין

תמונה באדיבות גרמין תמונה באדיבות גרמין

חברת גרמין (Garmin) מכריזה על שילוב ספוטיפיי (Spotify), שירות המוזיקה הגדול בעולם, בשעוני Garmin התומכים. לקוחות Garmin ומשתמשי Spotify יכולים כעת לאחסן קבצי מוזיקה בשעון ולנגן פלייליסטים המאפשרים למשתמשים להתאמן ולהאזין למוסיקה במצב לא מקוון וזאת מבלי הצורך לקחת טלפון עימם.

Spotify הינו שירות הזרמת המוזיקה הפופולרי ביותר בעולם, ואנו שמחים לשתף פעולה איתם כדי לספק ללקוחותינו דרכים רבות יותר להאזין לשירים שלהם תוך כדי תנועה“, אמר דן ברטל, סגן נשיא ומנהל מכירות עולמי. “בין אם אתה חובב רוק, פופ, קלאסי או אוהד מוסיקת קאנטרי – עם גישה למיליוני ערוצים ב Spotify, אנו יודעים שמשתמשי Garmin יוכלו למצוא משהו שמתאים למצב הרוח שלהם“.

בעלי חשבון Spotify Premium יכולים ליצור רשימות השמעה, כולל כל הקטעים האהובים עליהם ולאחר מכן לסנכרן את רשימות השמעה שלהם לשעון Garmin מהסדרה התומכת בצורה אלחוטית.

המשתמשים יוכלו לגשת לפלייליסטים שלהם באמצעות אפליקציית Spotify בשעון, כדי להאזין גם ללא מכשיר הטלפון ובמצב לא מקוון. משתמשים חדשים יכולים לנסות את שירות הפרימיום ללא תשלום למשך חודש בכתובת spoti.fi./offer (זכאות מוגבלת, התנאים וההגבלות חלים). אריאל צור, סמנכ”ל שיווק ברונלייט, יבואנית Garmin בישראל:

חברת Garmin שוב מובילה את חזית הטכנולוגיה ומציעה חוויה הוליסטית לכל ספורטאי. יחד עם Garmin העולמית הבאנו את השפה העברית לשעונים ולשמחתנו, עכשיו אפשר גם להקשיב למוזיקה ישראלית בזמן האימון ללא צורך במכשיר הסמאטרפון.

היישום Spotify זמין בחנות Connect IQ עבור לקוחות Garmin עם סדרת Fenix 5 Plus, סדרת ה- GPS החכמה והמתקדמת של Garmin, אשר בנויה לספורטאים בכל הגדלים. בהמשך יהיה השירות זמין למגוון שעוני Garmin Music נוספים.

השוואת מפרטים