הוכרז: Huawei Band 3 Pro – צמיד כושר עם GPS מובנה ומסך צבעוני

רצועת כושר Huawei Band 3 pro (מקור וואווי) רצועת כושר Huawei Band 3 pro (מקור וואווי)

חברת וואווי (Huawei) הכריזה במהלך האירוע שהתקיים היום (ג’, 16.10) בלונדון אנגליה על שעון Huawei Watch GT ויחד איתו הציגה גם את צמיד כושר החדש של החברה, ה-Huawei Band 3 Pro, המגיעה עם מסך מגע צבעוני ו-GPS מובנה למעקב אחרי פעילויות ספורט.

צמיד הכושר החדש של וואווי, מציע בדומה לרצועות כושר אחרות, מעקב אחרי צעדים, שינה, דופק והתראות, לצד תוספת רכיב GPS מובנה למעקב מדויק אחרי פעילויות ספורט ומסך מגע AMOLED בגודל 0.95 אינץ’ ברזולוציית 120×240 להצגת מידע.

משקל הרצועה עומד על כ-25 גרם ומכילה סוללה בנפח 100mAh, האמורה להספיק לפי היצרן לעד 20 יום או עד 7 שעות שימוש עם מעקב GPS רציף (הנועד לרצים לטווחים ארוכים). בנוסף, הרצועה תומכת במעקב אחרי 8 סוגי פעילות שונים ומגיעה עם תקן ATM5 לעמידות בעד 50 מטר מים, המתאים במיוחד לשימוש בספורט ימי .

רצועת כושר Huawei Band 3 pro (מקור וואווי)
רצועת כושר Huawei Band 3 Pro (מקור וואווי)

תחום שעוני וצמידי הכושר ממשיך להתפתח כאביזרים שנועדו לא רק למשתמשים הספורטיביים, אלא גם למשתמש היום יומי בזכות פונקציות נוספות דוגמת מעקב שינה, מד צדעים וקבלת התראות מהמכשיר הסלולרי.

רצועת ה-Band 3 Pro תגיע ב-3 צבעים: שחור (Obsidian Black), כחול (Space Blue) וזהב (Quicksand Gold) כשתג המחיר שלה יעמוד של 99€.

 

 

השוואת מפרטים