עונה 8 של משחקי הכס תגיע באפריל 2019

לא ברור אם אי פעם נזכה לקרוא את "חלום של אביב", הספר השביעי והאחרון של סדרת ספרי "שיר של אש ושל קרח" עליהם מבוססת סדרת "משחקי הכס" (Game of Thrones). בינתיים גם "רוחות החורף", הספר השישי, עוד לא יצא. אבל לפי הטיזר החדש ששיחררה HBO, באביב הקרוב, בחודש אפריל 2019, נזכה לראות את עונה 8 של משחקי הכס, היא גם עונת הסיום של סדרת הטלוויזיה.

הטיזר מציג את הדמויות העיקריות של הסדרה בכל עונותיה הקודמות – גם את החיות, וגם רבות שלא שרדו עד הרגע הזה. ולמרות שכולם מקבלים בטיזר הזה במה, ההתמקדות העיקרית היא בשלוש דמויות גדולות, שלושת המלכים שנותרו כעת בממלכת ווסטרוז – ג'ון סנואו, המלך בצפון אותו מגלם קיט הארינגטון (Kit Harington), דאינריז, מלכת הדרקונים, אותה משחקת אמיליה קלארק (Emilia Clarke), וסרסיי לאניסטר, המלכה המטורפת, אותה משחקת לנה הידי (Lena Heady). שלושתם מאחדים כוחות כנגד האיום האמיתי, מלך הלילה, שפרץ את החומה רכוב על דרקון אל-מת – אך אי אפשר לסמוך על סרסיי, כמובן, ומלחמות הירושה הארציות עוד לא הסתיימו גם הן.

לא ידוע עוד דבר על העונה האחרונה, חוץ מאורכה – היא תכיל שישה פרקים בלבד, אך כל פרק יהיה ארוך מהרגיל, באורך של כשעה וחצי, ועלות ההפקה של כל פרק תהייה דומה לזו של "קרב הממזרים", פרק 9 של עונה 6 ואחד הפרקים היקרים ביותר שהופקו אי פעם לטלוויזיה.

כעת נותר לנו לחכות לעוד הכרזות, פוסטרים, תאריכים ורמזים שיראו מה מצפה לנו בעונה השמינית, עונת הסיום הגרנדיוזית של אחת מהסדרות הכי בולטות בהיסטוריה של הטלויזיה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות