גוגל צפויה להכריז על גרסה חדשה למשקפי המציאות הרבודה Google Glass Enterprise

משקפי Google Glass Enterprise (מקור x.company) משקפי Google Glass Enterprise (מקור x.company)

בעוד משקפי המציאות הרבודה של גוגל, ה-Google Glass, לא צלחו במגזר הפרטי, גרסת ה-Google Glass Enterprise שיועדה למגזר הארגוני הצליחה לצבור קהל משתמשים נאמן בתעשייה. אישורי FCC חדשים מציגים לנו את דור ההמשך של משקפי המציאות האבודה מבית גוגל תחת השם Google Glass Enterprise Edition 2.

האישורים החדשים של רשות התקשורת הפדרלית FCC (ר”ת Federal Communication Commission), שלב חשוב לפני השקת מוצרים אלחוטיים בארה”ב, מראים לנו כי גוגל צפויה להכריז על דגם חדש של משקפי המציאות הרבודה שיקבלו את שם הדגם A4R-GG2 בדומה לדגם הקודם, ה-A4R-GG1.

ממסמכי ה-FCC ניתן לראות גם פרופיל צד של המשקפיים, אך לא מעבר לכך, כאשר מקורות מוסרים כי השיפורים העיקריים יהיו בדמות שיפור ביצועים וסוללה.

סקיצת צד למשקפי ה-Glass (מקור FCC)
סקיצת צד למשקפי ה-Glass (מקור FCC)

בעוד אנו לא יודעים הרבה על הדגם החדש, סביר להניח שהוא יכיל מפרט דומה למשקפי ה- Google Glass Enterprise המקוריים עם תמיכה בקישוריות WiFi בתקני a/b/g/n/ac, זיכרון 32GB וסוללת 780mAh, כאשר ההבדל העיקרי צפוי להיות במעבד שישודרג מהאינטל אטום למעבד חזק יותר.

 

בדיקות SAR למשקפי ה-Glass (מקור FCC)
בדיקות SAR למשקפי ה-Glass (מקור FCC)

בעוד הדגם החדש של משקפי ה-Google Glass Enterprise לא מסמן את חזרת משפקי ה-Glass לשוק הפרטי הוא מראה כי גוגל לא זונחת לגמרי את נושא המשקפיים החכמים ותחום המציאות הרבודה וממשיכה בפיתוחים השונים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים