פטנט למסך ה-Galaxy S10 (תמונה: nl.letsgodigital.org)

פטנט למסך ה-Galaxy S10 (תמונה: nl.letsgodigital.org)

רישומי פטנטים מציגים עיצובים שונים לדגמי ה-Galaxy S10

מכשירי סדרת הדגל הבאה של סמסונג, ה-Galaxy S10, צפויים להיחשף בתערוכת המובייל MWC הקרובה שתיערך בברצלונה לקראת סוף חודש פברואר, 2019, אך עד שנגיע למועד זה מגיעים פרטים רבים החושפים מידע אודות מכשירי הסדרה. דרך רישומי פטנט שעודכנו לאחרונה, אנו למדים על אפשרויות העיצוב אותם בחנה סמסונג עבור דגמי הסדרה, כאשר כולם מתייחסים לאחת מהנקודות המשמעותיות בצד התצוגה – איך תשולב מצלמת הסלפי והאם נזכה לראות עיצוב ללא שוליים כלל.

בכנס המפתחים האחרון שלה הציגה סמסונג את מסכיה החדשים שילוו את מכשיריה וגם מכשירים של יצרניות אחרות בשוק בשנים הקרובות, כאשר בין מסכים אלו למדנו על תצוגת ה-Infinity O, המשלבת מסך מלא ללא שוליים בחלק הקדמי של הסמארטפון כשמצלמת הסלפי מבצבצת מתוך חור (Punch Hole) הנמצא במרכז או באחד מצידיה העליונים של התצוגה.

דרך רישומי פטנט של החברה, אנו למדים כעת על העיצובים השונים בהם עשויה סמסונג להשתמש עבור מכשירי ה-Galaxy S10 וה-Galaxy S10 Plus, ברובם נבחין בתצוגת ה-Infinity O מככבת עם מצלמת סלפי הממוקמת בחלק השמאלי העליון.

פטנט למסך ה-Galaxy S10 (תמונה: nl.letsgodigital.org)

פטנט למסך ה-Galaxy S10 (תמונה: nl.letsgodigital.org)

העיצובים השונים בתיאור הפטנט מציגים תצוגה בעלת שוליים קמורים, חלקם יותר מאחרים. עיצוב השוליים הקמורים ליווה את מכשירי הדגל של סמסונג מזה לא מעט שנים, כך שיש לצפות כי נחזה בזה גם בדגמי סדרת הגלקסי S10 בשנה הבאה, אך הפטנט מציע גם עיצובים בעלי מסך שטוח, מסך הקמור בחלק העליון של התצוגה, במקום משני צידיה ואף חריצים רחבים יותר בתצוגה שיספיקו לשילוב זוג מצלמות סלפי ובחלקם גם חיישנים נוספים.

עיצוב ה-Punch Hole כבר הופיע בהדלפה קודמת אודות דגם ה-Galaxy S10 ואף זכה להופיע בתמונת הדמייה שנוצרה בעקבות ההדלפה על מנת להמחיש בפנינו את העיצוב, וזו דומה למדי לעיצוב שמציגות התמונות המלוות את רישומי הפטנט שנחשפים כעת.

סמסונג כבר הספיקה לחשוף את מערכת השבבים שתלווה את מכשירי סדרת הדגל הקרובה שלה, זוהי Exynos 9820 המיוצרת בתהליך 8nm, החסכוני יותר מבעבר ומגיע יחד עם ליבות Mongoose חדשות שפיתחה החברה.

הפרטים אודות מערכת השבבים חושפים בפנינו גם כי נמצא במכשירים החדשים רכיב אחסון חדש בתקן UFS 3.0 אשר תומך בהעברה של 1450 מגה-בייט בשנייה, מצלמה התומכת בהסרטה ב-4K ב-150 פריימים לשנייה ועד 8K ב-30 פריימים בשנייה ויחידת עיבוד ייעודית בעלת זוג ליבות לביצוע פעולות בתחום הבינה המלאכותית, בעיקר בצד הצילום.

מידע נוסף שנחשף דרך הדלפות קודמות מציע כי סמסונג תשלב במכשיריה החדשים מערך צילום חדש, הכולל שלוש מצלמות במבנה מאונך הכולל חיישן רגיל, חיישן בזווית רחבה וחיישן טלפוטו המאפשר זום אופטי עבור דגם ה-Galaxy S10, כאשר ייתכן ונראה אף ארבע מצלמות בדגם ה-Galaxy S10 Plus.

מקורות
Letsgodigital
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות