צפו בטריילר לגרסה של דדפול 2 לכל המשפחה

עוד משנת 2006, כאשר ראיין ריינולדס (Ryan Reynolds) התחיל לבשל את קנוניית "דדפול" (Deadpool) שלו, פוקס (Fox) רצתה שהוא יתחשב בקהל הצעיר ויפיק סרט PG-13, כלומר סרט שמותר לצפייה לילדים בליווי הורים. כדי לשמור על צביונו של שכיר החרב החצוף, ריינולדס סירב בתוקף. לבסוף הוא הסכים להפיק גרסה משפחתית ל"דדפול 2" בשני תנאים – שחלק ניכר מההכנסות של הסרט יתרם לעמותה לבחירתו, ושהוא יחטוף את השחקן פרד סבאג' (Fred Savage). למרות (ואולי בגלל) המוזרות שבדרישה, פוקס הסכימה.

אם שמו של סבאג' לא מוכר לכם, זה לא באשמתכם. הוא אמנם שיחק בכמות לא מבוטלת של תפקידים לאחרונה, אבל לא בשום דבר בולט שאתם תזכרו. תפקידו הבולט והחשוב ביותר היה אי שם בשנת 1987 – בתפקיד הנכד מ"הנסיכה הקסומה". כפי שלמדנו לצפות כבר מריינולדס ומדדפול, שום צעד חריג שכזה לא יכול להעשות בלי שדדפול עצמו יגיב לזה ויעיר על זה. כיצד יכול להיות אז ש"דדפול 2" מותאם למשפחה? פשוט – דדפול חוטף את סבאג', קושר אותו למיטה בסט זהה לזה של סט המיטה ב"נסיכה הקסומה", ומספר לו את סיפור "דדפול 2" בצורה שהולמת את המעמד – כלומר ללא קללות וללא אלימות מופרזת למבוגרים בלבד.

"היה היה בדדפול" (Once Upon a Deadpool) היא גרסת חג מולד ידידותית של הסרט, שתפצה על התוכן שיחתך על ידי תוכן חדש שיוסף. הטריילר מבטיח, מלבד המסגרת הסיפורית של סבאג' ודדפול, גם בדיחות שחורות חדשות שלא אומרות שום דבר אסור לכאורה, אבל בהחלט יודעות למתוח את גבול הטעם הטוב. הסרט צפוי לצאת בהפצה מוגבלת ב-12 בדצמבר הקרוב – ולא ברור עדיין אם נראה אותו בארץ בקולנוע. למרות שמדובר בסרט שכבר ראינו, אין ספק שמעריצים מבוגרים רבים ישמחו לראות גרסה יותר "תמימה" של האנטי-גיבור הנערץ.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות