סטרימר ה-Mi Box S החדש של שיאומי מושק בישראל

Mi Box S (מקור שיאומי) Mi Box S (מקור שיאומי)

חברת המילטון, יבואנית מוצרי שיאומי (Xiaomi) בישראל, השיקה השבוע בארץ את סטרימר ה-Mi Box S החדש של שיאומי. ההשקה בארץ מגיעה כחודש בלבד אחרי ההכרזה העולמית על הסטרימר כשמחירו יעמוד על 349 שקלים.

ה-Mi Box S החדש של שיאומי הוכרז במהלך חודש אוקטובר האחרון כשהוא מתבסס על ה-Mi Box 4 הסיני, בדומה לדגם ה-Mi Box הפופולרי המתבסס על דגם ה-Mi Box 3 הסיני. הסטרימר החדש מגיע עם מערכת השבבים Amlogic S905X הכוללת מעבד בעל ארבע ליבות, זיכרון 2GB RAM ו-8GB אחסון יחד עם תמיכה בהצגת וידאו 4K HDR בעד 60FPS ואודיו Dolby DTS.

Mi Box S (מקור שיאומי)
Mi Box S (מקור שיאומי)

השינויים בין דגם ה-Mi Box הפופולרי ל-Mi Box S החדש מתבטאים בשימוש במערכת אנדרואיד TV בגרסת Oreo 8.1 ושלטכשהשלט קיבל את השדרוג הגדול ביותר עם 3 כפתורים חדשים: כפתור נטפליקס (Netflix) יעודי, כפתור Live TV להצגת שידורים חיים וכפתור Google Assistant יעודי.

ה-Mi Box S זמין למכירה בארץ במחיר של 349 ש”ח.

בעוד לא מדובר על שינוי משמעותי בין ה-Mi Box S ל-Mi Box שצבר קהל משתמשים רב ברחבי העולם, השינויים הקטנים ששיאומי ביצעה בסטרימר ובמיוחד בשלט שלו עם תמיכה בעוזרת הקולית של גוגל ה-Google Assistant וכפתור נטפליקס (Netflix) יעודי, הופכים אותו למשתלם יותר בעבור משתמשים חדשים שמעוניינים לקנות סטרימר חדש.

השוואת מפרטים