אינסטגרם מעדכנת את ממשק התצוגה של פרופילי המשתמשים

| יום שישי, 23 בנובמבר 2018, 13:30 | אפליקציות

פרופיל האינסטגרם שלנו הפך להיות חלק מאיתנו בשנים האחרונות ואם אתם רוצים להכיר מישהו או סתם לעקוב אחרי הסיפורים של אדם מסוים, סביר להניח שתמצאו את עצמכם מסתכלים בפרופיל האינסטגרם שלו. אומנם, ממשק התצוגה של פרופילי המשתמשים באינסטגרם נותר כפי שהיה כבר זמן רב, והפלטפורמה רבת המשתמשים מעוניינת לרענן את הכלים.

במהלך השבועות הקרובים, חלק ממשתמשי האינסטגרם יוכלו להבחין בשינוי תצוגת הפרופיל שלהם או של חבריהם. סדר הכפתורים יעבור שינוי כולל, וכך גם תצוגת המידע והדרך לדפדף בין המידע אותו מפיץ הפרופיל בו אתם מסתכלים. לדוגמה, במקום איורים המציגים מעבר בין תצוגת גריד לתצוגת גלילה, יוחלפו בטקסטים הנקראים Grid ו-Posts.

במידה ואתם מעוניינים לראות באילו פוסטים תויג האדם או הדף בו אתם מסתכלים, תוכלו לבחור בקטגוריית Tagged, אשר נמצאת על יד הקטגוריה החדשה של IGTV, אפליקציית הסרטונים של אינסטגרם. במעבר לדפי עסק, ייתכן ותיתקלו בקטגוריית החנות (Shop), אשר עתידה להציג מוצרים אותם מציע בעל העסק דרך דף האינסטגרם שבבעלותו.

ממשק המשתמש החדש (תמונה: אינסטגרם)

ממשק המשתמש החדש (תמונה: אינסטגרם)

מעבר לכך, גם האפשרויות השונות עברו עיצוב מחדש, כששליחת הודעה תתבצע דרך לחיצה על כפתור אשר יופיע בפרופיל החדש, זאת לעומת לחיצה על שלוש הנקודות בפינה העליונה, ומעבר לעמוד שליחת ההודעה. גם ממשק התצוגה של עמוד החיפוש בין העוקבים השתנה, וכעת בלחיצה על קטגוריה אחת, יוצגו לפניכם כל הקטגוריות בעמוד אחד, כך שלא תצטרכו לצאת בחזרה לעמוד הראשי על מנת לעבור לקטגוריה אחרת.

את הממשק הניסיוני החדש עתידים לקבל משתמשים שונים כבר בשבועות הקרובים.

מקורות
instagram
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות