-פרסומת-

מכשיר ה-Vivo NEX Dual Screen בעל שני המסכים נחשף בטיזרים חדשים ויצירתיים 

Vivo NEX Dual Screen Poster (תמונה: gizmochina)

לאחר שהרעידה את שוק הסלולר לפני כחצי שנה עם מכשירי ה-Vivo Nex, חברת Vivo מעוניינת לעשות זאת פעם נוספת ועומדת בפני הכרזה על מכשיר ה-Vivo NEX Dual Screen, ממשיך דרכם של זוג הסמארטפונים המסקרנים במיוחד של השנה. נכון לרגע זה, תאריך הכרזתו הרשמי של המכשיר אינו ידוע, אך זה לא מונע מהחברה לפרסם טיזרים המציגים את המכשיר במלואו.

תחילה פרסמה החברה טיזר ‘רגיל’ למדי, בו ניתן להבחין במיתוג החברה והמותג שבבעלותה (NEX), כשלצידם נמצא מבנה של סמארטפון המכיל בניינים היוצאים מתוכו ובצידו השני ממוקמים הרים. אם ניקח זאת צעד אחד קדימה, החברה מנסה לרמוז לנו על קיומם של זוג מסכים במכשיר החדש, זאת בהתאם להדלפה שפורסמה לפני כשבוע בלבד.

שלושת הטיזרים אותם Vivo פרסמה ב-GIF בודד

שלושת הטיזרים אותם Vivo פרסמה ב-GIF בודד

מיד לאחר מכן שחררה Vivo שלושה טיזרים חדשים המציגים את המכשיר במלואו. בטיזר הראשון נגלה את גופו החדש של הסמארטפון, כאשר בחזיתו נוכל להתפעל ממסך המתפרס מקצה לקצה, עם שוליים מינימליים וללא מגרעת בחלקו העליון. במעבר לגבו נגלה את טבעת ה-Lunar עליה מדברת החברה, ובפועל, זו היא טבעת LED אשר עתידה לשנות את צבעה בהתאם להתראה שתקבלו.

הטבעת סובבות את המודול המלא של מערך הצילום, אשר מגיע בתצורה הכוללת שלושה חיישני צילום כשאחד מהם מדווח כחיישן ToF (ר”ת Time of Flight) למדידת עומק ומיפוי פנים. בנוסף לכך, מתחת לטבעת נגלה מסך שאינו מתפרס מקצה לקצה, אך תפקידו הראשי הוא לעזור לחברה להיפטר מהצורך במצלמת סלפי בחזית המכשיר, וככזה, הוא משלים את תפקידו באופן מושלם.

Vivo NEX Dual Screen (תמונה: gizmochina)

Vivo NEX Dual Screen (תמונה: gizmochina)

שני הטיזרים הנוספים מספקים לנו את המידע המוזכר לעיל, כשהשני מספר על קיומן של שלושה מצלמות, והשלישי מדווח על טבעת ה-Lunar. בגזרת הדיווחים הנוספים, צילום מסך המגיע מרשת ה-Weibo גורס כי מכשיר ה-Vivo NEX Dual Screen יצויד ב-10 גיגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM), יחד עם 128 גיגה-בייט של נפח אחסון. מעבר לכך, מסמך נוסף אשר מצא את דרכו לרשת מציג את עצמו כמסמך רשמי וטוען שאירוע ההכרזה של המכשיר יתקיים ב-11 בדצמבר, בעוד כשבוע בלבד.

מקורות
gizmochina
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
אופק ביטון
גיק של סמארטפונים מהמפגש הראשון שלי איתם. חובב מושבע של עולם הצילום והעיצוב הגרפי ואוהב לחקור עד הפרט הקטן ביותר כל דבר שאני נוגע בו.
סלולרי: Huawei P20 Pro | מחשב: HP 15-bs104nj
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות