-פרסומת-

טריילר מלא חדש חושף פרטים נוספים על סיפור המקור של קפטן מארוול

מארוול שיחררה טריילר מלא חדש, שני במספר, לסרט הבא ביקום הסינמטי שלה, קפטן מארוול (Captain Marvel), בו נוכל לקבל תשובות נוספות על הגיבורה – מהיכן קיבלה את כוחותיה, האם היא בת אנוש או מגזע חייזרי, ונחזה זו פעם נוספת בניק פיורי בתקופה שקדמה לזו בה איבד את אחת מעיניו.

בטריילר החדש אנו פוגשים את קרול דנברס (קפטן מארוול), אותה מגלמת ברי לארסון (Brie Larson) כשהיא על כדור הארץ ובנוכחותו של ניק פיורי (סמואל ל. ג’קסון), אחד ממייסדי ארגון המנע ש.י.ל.ד. התקופה היא שנות ה-90, עוד לפני שפיורי איבד עין אחת, ודנברס חוזרת לכדור הארץ כשהיא מזדהה כאישה מגזע ה”קרי” (Kree), גזע חייזרי של לוחמים אציליים. סליחה, לוחמים גיבורים אציליים.

דנברס עדיין לא יודעת כי נולדה וחיה חיים שלמים בכדור הארץ לפני שאומצה על ידי גזע הקרי, שולבה בחברה שלהם ועברה תהליך שגם סיפק לה את הכוחות שיהפכו אותה לימים לגיבורת על. אך אט אט, היא מתחילה להיזכר בעברה כבת אנוש, כטייסת קרב, ומצטרפת למאבק מקומי בכדור הארץ לצידו של פיורי במבקרים לא רצויים מגזע ה”סקרול” (Skrull), אויבים מושבעים של הקרי ובעלי יכולת לשינוי צורה.

ברי לארסון כקרול דנברס (תמונה באדיבות פורום פילם)

ברי לארסון כקרול דנברס (תמונה באדיבות פורום פילם)

את המלחמה לכדור הארץ מביא, ככל הנראה, רונאן המעניש, אותו יחזור לגלם לי פייס (Lee Pace). רונאן הוא פליט עוין מגזע הקרי אותו כבר הספקנו לראות כנבל הראשי בסרט “שומרי הגלקסיה” הראשון, שם למדנו כי הוא כבר לא רואה עצמו כחלק מהלוחמים הגיבורים והאציליים של הקרי, וגם הקרי לא ממש רוצים להכיר בו כאחד משלהם. רונאן יציע לקפטן מארוול לקחת חלק במלחמתו, אך על פי הטריילר תבחר זו שלא להצטרף אליו.

לצידו של רונאן בשומרי הגלקסיה עמד גם קוראת’ (Korath), אשר בספרי הקומיקס של מארוול היה גם הוא בן אנוש שזכה לשינויים גנטיים מצד גזע הקרי. בטריילר החדש ניתן לראות את דג’ימון הונסו (Djimon Hounsou), שגילם את קוראת’ בשומרי הגלקסיה, צועד לרגע לצידה של קרול דנברס כחלק מכוח מובחר של הקרי. בסרט קפטן מארוול ככל הנראה נזכה לראות את קוראת’ מצטרף למאבקו של רונאן ונוטש את צוות העלית של קפטן מארוול.

קפטן מארוול וקוראת' מול רונאן המעניש (תמונה באדיבות פורום פילם)

קפטן מארוול וקוראת’ מול רונאן המעניש (תמונה באדיבות פורום פילם)

בסרט ישתתפו גם גם ג’וד לאו (Jude Law), שמופיע בטריילר החדש כאחד החייזרים שמדריכים את דנברס, מקנה גרייס (Mckenna Grace) מ”חיבור פשוט” בתור הגרסה הצעירה של קרול דנברס ובן מנדלסון (Ben Mendelsohn).

“קפטן מארוול” צפוי לצאת בישראל ב-7 במרץ, יום לפני יום האשה הבינלאומי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
עוד על הכותב
author-image
רונן מנדזיצקי
ronen@gadgety.co.il
עורך ראשי בגאדג’טי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, בעבר עסק בתכנות ובניהול תיקים. אובססיבי במיוחד בנוגע לניסיון הבלתי נגמר להבין כיצד דברים עובדים ומקווה להמשיך ולחקור ללא סוף.
סלולרי: Huawei Mate 20 Pro | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות