צפו בטריילר הראשון לקפטן מארוול

קפטן מארוול (תמונה: Marvel)

2018 הייתה השנה הראשונה בה אולפני מארוול (Marvel) שחררו שלושה סרטים – “הפנתר השחור“, “מלחמת האינסוף” ו”אנטמן והצרעה“. אבל שלושת הסרטים שוחררו קרוב מאוד אחד לשני, במחצית הראשונה של השנה, ונותרנו עם כמעט חצי שנה בלי מארוול! לכן, כל פיסת תוכן חדשה מרגישה כמו נאד מים בלב מדבר. והפעם המים האלה מתוקים במיוחד – כי אנחנו מקבלים סוף סוף את הטריילר הראשון ל”קפטן מארוול” (Captain Marvel), סרט מצופה במיוחד.

ברי לרסון (Brie Larson) מ”קונג: אי הגולגולת” ו”חדר” מגלמת את קרול דנברס, שמגיעה מהחלל ומתרסקת בשנות ה-90 בכדור הארץ. היא נאספת על ידי לא אחר מאשר ניק פיורי, אותו שוב משחק סמואל ל. ג’קסון (Samuel L. Jackson), כששתי עיניו עוד בראשו. הוא מזהה שהיא לוחמת, אך היא עצמה מאוד מבולבלת – כי היא אמנם הגיעה מעולם אחר, אבל יש לה זכרונות ברורים מכדור הארץ, בו היא כנראה גדלה – אלא אם מדובר בזכרונת שקריים.

הסרט יתרחש, כאמור, בשנות ה-90, ויעסוק בסיפור המקור המורכב של דנברס, הלוא היא קפטן מארוול, כדי שנכיר אותה, נבין מה הקשר שלה לניק פיורי, ונגלה סוף סוף למה הוא שלח אליה אות מצוקה ב”מלחמת האינסוף“. חוץ מניק פיורי, נראה גם גרסאות צעירות יותר של הסוכן פיל קולסון, אותו שוב יגלם קלארק גרג (Clark Gregg), ושל רונאן המעניש, הנבל מ”שומרי הגלקסיה”, אותו שוב ישחק לי פייס (Lee Pace).

“קפטן מארוול” צפוי לצאת ב-8 במרץ בארצות הברית, יום האשה הבינלאומי. בסרט ישתתף גם ג’וד לאו (Jude Law), אותו אפשר לראות בטריילר כאחד החייזרים שקשורים לדנברס, מקנה גרייס (Mckenna Grace) מ”חיבור פשוט” בתור הגרסה הצעירה שלה ובן מנדלסון (Ben Mendelsohn).

השוואת מפרטים