הוכרז: Samsung Galaxy A8s – עם מסך 6.4 אינץ’ בעל חור עבור מצלמת הסלפי

Samsung Galaxy A8s (תמונה: Samsung) Samsung Galaxy A8s (תמונה: Samsung)

לאחר גל רחב במיוחד של הדלפות, חשפה היום (ב’, 10.12) סמסונג באופן רשמי את מכשיר ה-Samsung Galaxy A8s, מכשיר הסמארטפון הראשון שלה בו תשולב תצוגת Infinity-O החדשה המוכרת הודות לחור הממוקם בחלקה העליון ומשמש לשילוב מצלמת הסלפי. חור המצלמה הממוקם בחלקו העליון והשמאלי של המסך מאפשר לחברה לשלב תצוגה בעלת שוליים דקיקים מבעבר והוא מגיע עם מפרט טכני מרשים למדי המיועד עבור שוק הביניים ומעלה.

תצוגת המסך Infinity-O החדשה מגיעה בגודל 6.4 אינץ’, כשבסמסונג מציינים כי גודל המסך בהסרת החלק העליון של התצוגה המיושר עם המצלמה עומד על 6.2 אינץ’, כשרזולוציית התצוגה הינה +Full HD ונמדדת ב-1080×2340 פיקסלים.

Samsung Galaxy A8s (תמונה: Samsung)
Samsung Galaxy A8s (תמונה: Samsung)

מצלמת הסלפי המשולבת בחור הקוטע את התצוגה מגיעה עם חיישן 24 מגה-פיקסל, כאשר בגבו של המכשיר נמצא מערך צילום הדומה באופיו למערך הצילום המשולש שראינו בדגם ה-Galaxy A7 שהושק לאחרונה בישראל, וכולל:

  • מצלמה ראשית בעלת חיישן 24 מגה-פיקסל עם תמיכה בפוקוס אוטומטי ומפתח צמצם f/1.7.
  • מצלמה בעלת אפשרות לביצוע זום עד פי 2 (במקום זווית צילום רחבה שבדגם ה-A7) עם חיישן 10 מגה-פיקסל (במקום 8MP שבדגם ה-A7).
  • מצלמת עומק בעלת חיישן 5 מגה-פיקסל במפתח צמצם f/2.2 המאפשרת להחיל אפקט טשטוש סביב המצולמים לצורך התמקדות טובה יותר בהם.
Samsung Galaxy A8s (תמונה: Samsung)
Samsung Galaxy A8s (תמונה: Samsung)

מתחת למכסה המנוע נוכל למצוא את מערכת השבבים Snapdragon 710 מבית קוואלקום לצד זיכרון פעולה (RAM) בנפח 6 או 8 גיגה-בייט, רכיב אחסון בנפח 128 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה באמצעות כרטיס MicroSD עד לנפח של 512GB וסוללת 3,400mAh עם תמיכה בטעינה מהירה בטכנולוגיית +Quick Charge 4 של קוואלקום.

את ה-Samsung Galaxy A8s משיקה החברה בסין ב-21 בדצמבר.

השוואת מפרטים