אוזניות Skullcandy Push

אוזניות Skullcandy Push

חברת Skullcandy מכריזה על Push – אוזניות TWS אלחוטיות

טרנד ה”אוזניות האלחוטיות האמיתיות” (TWS) מגיע לחברת האודיו Skullcandy כשהיא מכריזה על דגם ה-Skullcandy Push, אוזניות ה-TWS הראשונות של החברה שמגיעות בצבע “ירוק כחלחל פסיכוטרופי” (Psychotropical Teal) ייחודי , יחד עם עד 12 שעות שימוש ותג מחיר של 130 דולר.

אוזניות ה-Push מגיעות מבנה גדול יחסית בחלק ה”חיצוני”, בו ניתן למצוא גם את כפתור התפעול של האוזניה המאפשר למשתמשים לבצע פעולות שונות דרכן:

  • שליטה על ווליום – הגברה באמצעות 2 לחיצות על האוזניה הימנית והנמכה באמצעות השמאלית.
  • שיחות טלפון – לחיצה בודדת למענה ולחיצה ארוכה לדחיית שיחה.
  • עוזרת קולית – לחיצה משולשת על הכפתור מפעילה את העוזרת הקולית של המכשיר.
  • שליטה על המוזיקה – הפעלה ועצירה של המוזיקה בלחיצה בודדת ומעבר לשיר הבא או הקודם על ידי לחיצה של 3 שניות.

בחלק הפנימי של האוזניות החברה משתמשת במתאמי סיליקון מסוג FitFin שנועדו להחזיק באופן יציב את האוזניות בתוך האוזן, כאשר המשקל הכללי מגיע ל-54.2 גרם. מבחינת זמן סוללה, ה-Push מאפשרות 6 שעות בטעינה מלאה, כאשר קופסת האחסון משמשת לטעינה נוספת של 6 שעות נוספות.

האוזניות אינן ממולצות על ידי החברה בעבור שימוש ספורטיבי, כאשר אין להן כלל עמידות בפני מים או זיעה, אך יחד עם זאת, Skullcandy תמחרה את עלות ההחלפה של אוזניה בודדת במידה ותאבד ללקוח במחיר של 49 דולר.

 

אוזניות ה-Skullcandy Push ימכרו באופן בלעדי ברשת Target עד סוף 2018 ובמחיר של 130 דולר, כאשר הן יתחילו להימכר בחנויות אחרות ב-15 בינואר 2019. צפוי כי רונלייט, יבואנית Skullcandy בישראל, תביא אותן לארץ בתאריך ומחיר שאינם ידועים כרגע.

תחום אוזניות ה-TWS פרץ לתודעה עם אוזניות ה-AirPods של אפל, כשחברות נוספות הציגו מאז אוזניות דומות בתג מחיר נמוך יותר, דוגמת ה-AirDots של שיאומי. ה-Push של Skullcandy מצטרפות למגוון האוזניות הרחב שקיים כיום, כשהחיסרון הגדול נראה כרגע כחוסר בתקן עמידות כלשהו בפני מים או זיעה.

מקורות
skullcandy
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות