סט Razer TURRET (מקור razer)

סט Razer TURRET (מקור razer)

הוכרזו: Razer Turret – סט מקלדת ועכבר אלחוטיים מכניים לקונסולת ה-Xbox One

חברת רייזר (Razer), הידועה בזכות הציוד ההיקפי שלה לשוק הגיימינג והקונסולות, מכריזה על סט מקלדת ועכבר אלחוטיים ראשונים לקונסולת ה-Xbox One של מיקרוסופט תחת השם Razer Turret, סט מכני אלחוטי ראשון של החברה שנועד במיוחד בעבור התמיכה החדשה של ה-Xbox במקלדת ועכבר.

מקלדת ה-Turret בנויה בצורה שונה ממקלדת גיימינג רגילה ומיועדת במיוחד עבור שחקני ה-Xbox One, עם עיצוב שנועד לשימוש על הברכיים של המשתמש ולא על שולחן סטנדרטי. המקלדת מכילה משטח עכבר נשלף לשימוש בעכבר ללא צורך במשטח נוסף, כאשר במקלדת עצמה נוסף כפתור Xbox יעודי להפעלה מהירה של תפריט הקונסולה.

העכבר בסט ה-Turret מעוצב על בסיס עכבר הגיימינג Razer Mamba של החברה, מכיל את חיישן ה-RAZER 5G בעל דיוק של 16000DPI ומשתמש בכפתורים מכניים לביצועים גבוהים גם בעבור שחקני הקונסולה, כאשר הסט כולו ניתן לשימוש גם במחשב וגם ב-Xbox.

סט Razer TURRET (מקור razer)

סט Razer TURRET (מקור razer)

בדומה למוצרי גיימינג אחרים, גם ב-Turret ניתן יהיה למצוא תאורת RGB מובנית המשתמשת בטכנולוגיית ה-Razer Chroma של רייזר, אך בניגוד למוצרים אחרים, ה-Turret תומך גם בטכנולוגיית ה-Xbox Dynamic Lighting של הקונסולה המשנה את הצבע בהתאם לנעשה על המסך במשחק.

זמן השימוש במקלדת והעכבר יעמוד על עד 11 ו-30 שעות, בהתאמה, עם תאורה מופעלת ועד 43 ו-50 שעות בהתאמה עם תאורה כבויה.

המחיר של סט ה-Turret ל-Xbox One יעמוד על 250 דולר עם זמינות ברבעון הראשון של 2019.

לא מדובר על הסט הזול ביותר של מקלדת ועכבר גיימינג, אך זהו הסט הראשון שנועד במיוחד בעבור השימוש עם קונסולת ה-Xbox One, כאשר העיצוב של הסט כולו נועד להקל על המשתמש בזמן משחק מהכורסה ולא על גבי שולחן סטנדרטי.

מקורות
razer
razer
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות