דיווחים ברשת מתלוננים על דגמי iPad Pro שמגיעים עקומים היישר מהקופסה

iPad Pro עקום (תמונה: TheVerge) iPad Pro עקום (תמונה: TheVerge)

סביר להניח כי אנחנו לא עומדים בפתחו של BendGate חדש מבית אפל, אבל זו היא ללא ספק תקלה מצד היצרנית מקליפורניה אשר צריכה לגרום לנו לחשוב פעמיים לפני שאנחנו שולחים את היד לכיס. דיווחים המגיעים מפורומים ברחבי האינטרנט ומכתב באתר TheVerge, גורסים כי דגמי ה-iPad Pro החדשים מגיעים עם עיקום קל היישר מרגע ההוצאה מהקופסה.

מירב הדיווחים החלו לצוץ ברשת לאחר שהיוטיובר JerryRigEverything העלה את סרטון בדיקת העמידות שלו ל-iPad Pro החדש, בו הציג כמה קל לעקם את הדור האחרון של סדרת האייפדים. על פי כתב האתר המוזכר לעיל, גם הוא נתקל בבעיה באייפד האישי שלו, שוחח עם אפל וקיבל אייפד חדש, עם אותה הבעיה היישר מהקופסה.

בסיכום הדיווחים המופיעים ברשת התגלה כי מרבית המשתמשים הסובלים מאייפד עקום רכשו את דגם ה-LTE אליו ניתן להכניס סים. ההבדל בין דגם ה-LTE לדגם ה-Wi-Fi מסתכם בעובדה שבדגם ה-LTE הטמיעה אפל פס פלסטיק הנמצא על צידי האייפד ותורם לקליטה. מדוע זה חשוב? על פי אפל, העיקום נגרם בתהליך קירור של המתכת והפלסטיק בייצור האייפדים, כך שזה ‘רגיל לחלוטין’. אך הבעיה אינה תופסת מקום רק בדגם ה-LTE עם פס הפלסטיק, אלא גם בדגם ה-Wi-Fi.

iPad Pro עקום (תמונה: TheVerge)
iPad Pro עקום (תמונה: TheVerge)

מצידה של אפל, החברה טוענת כי זו אינה בעיה שגורמת לבעיות ביצועים או באגים כלשהם ברמת התוכנה, אלא רק ברמה האסתטית. במידה ורכשתם אייפד פרו ונתקלתם בבעיה, סביר להניח שלא תהיה לכם בעיה להחזיר אותו במסגרת 14 הימים הראשונים, אך לאחר מכן תצטרכו לפתח יכולות הישרדות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים