עדכון אנדרואיד 9 מגיע למכשירי OnePlus 5 ו-OnePlus 5T

עדכון אנדרואיד 9 ל-OnePlus 5 תמונה: OnePlus

שנת 2018 עומדת להסתיים ונראה כי יצרניות הסמארטפונים נמצאות במירוץ לחימוש המכשירים שלהן לגרסאות האחרונות של מערכת ההפעלה אנדרואיד. לאחר שהחלה סמסונג במשלוח עדכון למכשירי סדרת ה-Galaxy S9 שלה, כעת מגיע תורה של חברת וואן פלוס להציג את עדכון אנדרואיד 9 פאי למשתמשי הדגמים OnePlus 5 ו-OnePlus 5T.

שני הדגמים אינם מהחדשים של החברה, אך הודות לתהליכי עדכון מהירים להם דואגת וואן פלוס, דגמי ה-OnePlus 6 ו-OnePlus 6T מריצים כבר את הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה, כך שכעת מגיע תורם של המכשירים שהוצגו במהלך שנת 2017.

העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 9 עבור דגמי ה-OnePlus 5 ו-OnePlus 5T מגיע לצד ממשק המשתמש המותאם של החברה בגרסתו החדשה – OxygenOS 9, אשר מביא עימו את העיצוב החדש של ממשק המשתמש במערכת ההפעלה מבית גוגל, מחוות תנועה חדשות (בדגם ה-5T בלבד), מצב משחק חדש המאפשר מניעת הפרעות מהודעות ושיחות מאפליקציות צד שלישי, מצב “נא לא להפריע” חדש וגישה למצב Google Lens באפליקציית המצלמה במכשירים לשם זיהוי עצמים דרך עדשת המצלמה.

העדכון החדש יגיע יחד עם עדכון האבטחה האחרון של אנדרואיד לחודש דצמבר וב-OnePlus יחלו את הפצתו בהדרגה. במידה ועדיין לא קיבלתם הודעה למכשיר אודות העדכון, תוכלו לבדוק אם זה זמין דרך תפריט ההגדרות, כאשר אפשרויות עדכוני המערכת מופיעה בתחתית תפריט זה.

השוואת מפרטים