שעון חכם Samsung Gear Sport (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

שעון חכם Samsung Gear Sport (צילום: אוהד צדוק, גאדג'טי)

הדלפה: סמסונג עובדת על שעון ספורט חכם תחת שם הקוד Pulse

| יום חמישי, 27 בדצמבר 2018, 11:30 | גאדג'טים, טכנולוגיה

הדלפה חדשה מאתר Sammobile מציגה את שעון הספורט החכם הבא של סמסונג (Samsung) מדגם SM-R500 שמקבל את שם הקוד Pulse. השעון החדש צפוי להגיע עם מערכת ההפעלה הייעודית טייזן (Tizen) ולהיות מוכרז לצד סדרת ה-Galaxy S10 במהלך 2019.

בעוד ששעון ה-Galaxy Watch שהוצג באוגוסט האחרון הוא הדגם העדכני ביותר של סמסונג, הוא נועד פחות למשתמשים ספורטיביים ויותר למשתמשים היום-יומיים. למשתמשים שצריכים שעון ספורטיבי, סמסונג מציעה עדיין את ה-Gear Sport שהוכרז ב-2017 ואותו שעון ה-Pulse החדש צפוי להחליף.

השעון אשר מופיע תחת השם SM-R500 מקבל את שם הקוד Pulse, אך צפוי כי הוא יקרא Galaxy Sport, בדומה לשעון ה-Galaxy Watch, כשהוא זונח את השם Gear. השעון צפוי להגיע עם מערכת הטייזן של סמסונג ותמיכה בביקסבי (Bixby), העוזרת הקולית של סמסונג, כשמלבד זאת אין מידע ספציפי על המפרט והגודל של השעון העתידי.

בעוד אין צפי רשמי להכרזת ה-Galaxy Sport, סביר להניח כי הוא יוכרז יחד עם ה-Galaxy S10 בעתיד בדומה ל-Galaxy Watch שהוכרז יחד עם הנוט 9.

השעונים החכמים, כמו גם רצועות הספורט החכמות, הפכו לשוק גדל והולך כאשר חברות רבות, ובינהן סמסונג, מפצלות אותו למשתמשים הרגילים ומשתמשים ספורטיביים יותר אליהם יהיה מיועד ה-Galaxy Sport החדש.

מקורות
sammobile
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות